به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر سیدمناف‌ هاشمی در نخستین گردهمایی مشترک معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، اظهار داشت: برگزاری این گردهمایی که با هدف افزایش تعامل بین قسمت‌های مختلف انجام شده قطعاً می‌تواند نتایج بسیار مثبتی را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به مشکلات مالی بسیار زیاد دولت، افزود: دولت در یک شرایط بحرانی کشور را اداره می‌کند و به همین دلیل نباید توقع داشته باشیم در بحث جذب بودجه هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، خاطر نشان کرد: طبق طرح‌ها و برنامه‌هایی که به وزارت ورزش و جوانان ارائه شده وضعیت دریافتی کارکنان و رسیدگی به آن‌ها قطعاً بهبود پیدا می‌کند.

مناف‌هاشمی به ضرورت پیاده‌سازی طرح‌ها و الگوهای جدید در حوزه مدیریت منابع انسانی اشاره کرد و افزود: با توجه به کمبودهایی که وجود دارد درخواست جذب نیرو را ارائه کردیم و قطعاً تا قبل از پایان سال تعدادی از نخبگان جوان کشور وارد ورزش و جوانان می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: در سال ۹۳ تلاش زیادی کردیم تا از همه ظرفیت‌های خیرین اعتبارات مقام رهبری، رئیس‌جمهوری اعتبارات خودمان، استان‌ها و شرکت توسعه برای رسیدگی به وضعیت پروژه و استان‌ها استفاده کنیم نهایتاً طی این سال ۲۸۰ پروژه ورزشی به اتمام رسید اما به دنبال این هستیم تا در این زمینه برای سال جاری رشد صد در صدی داشته و میزان پروژه‌های مورد بهره‌برداری را به ۵۰۰ پروژه برسانیم.