به گزارش سرویس ورزشی برنا، پس از برگزاری مسابقات مقدماتی چهار نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و یک نماینده از دور رقابت ها کنار رفت.

در کشتی آزاد و در وزن 85 کیلوگرم ابوالفضل هاشم زاده پس از استراحت در دور نخست در دورهای دوم و سوم به ترتیب حریفانی از کشورهای سریلانکا و قزاقستان را با نتایج 10 بر صفر و 11 بر صفر شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال کشتی گیری از کشور میزبان است.

در وزن 100 کیلوگرم نیز نعیم حسن زاده در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیر ژاپنی را شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 11 بر یک از صد حریف ازبک گذشت تا در دیدار فینال رو در روی دیگر حریف هندی بایستد.

در کشتی فرنگی و در وزن 42 کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست استراحت کرد وی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر کشتی گیر تایلند را شکست داد و در دور سوم نیز با نتیجه 7 بر صفر از سد حریف ازبکستانی گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف حریفی از کشور کره شمالی می رود.

در وزن 46 کیلوگرم محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 6 بر 3 کشتی گیر ازبکستانی را مغلوب کرد وی در دور بعد نیز با نتیجه 3 بر یک از سد حریف قزاق گذشت و به دیدار فینال رسید.

در وزن 50 کیلوگرم محمدرضا مختاری در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 مغلوب حریف قزاقستانی شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، مختاری از دور رقابت ها کنار رفت.

این مسابقات در چهار روز برگزار خواهد شد که هر روز پنج نماینده آزاد و فرنگی کار کشورمان به روی تشک می روند.