به گزارش سرویس ورزشی برنا، امیر خوش خبر گفت: روسیه آخرین ایستگاه بازی های غیر خانگی ایران است. تیم ملی یک ماه در سفر، اردو و مسابقات بوده است تا به شهر کازان روسیه رسیده است.

وی با بیان اینکه میزبانی روس ها شایسته و خوب است، گفت: شرایط تیم ملی از نظر اقامت و تغدیه در این شهر عالی است. غیر از شرایط والیبال که موفق به کسب پیروزی نشدیم سایر شرایط تیم ملی خوب است.

سرپرست تیم ملی والیبال تصریح کرد: از نظر تمرینی هر چیزی که نیاز داشتیم در این شهر تامین شده است و بازیکنان نیز به رغم خستگی تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذارند.

وی تاکید کرد: روسیه آخرین تیمی است که امکان گرفتن امتیاز خارج از خانه را از آن داریم بنابر این باید با تمام توان به مصاف این تیم برویم. اگر موفق به کسب پیروزی و امتیاز برابر این تیم شویم، با حاشیه امنیت بیشتر به ایران برمی گردیم تا در شش مسابقه خانگی برابر حریفان مسابقه دهیم.

خوش خبر افزود: بازیکنان تیم ملی والیبال در سه مسابقه خود امتیاز کسب نکردند و کمی از نظر روحی و روانی در شرایط نامناسب بودند اما بعد از کسب یک امتیاز برابر لهستان در دومین مسابقه با این تیم، شرایط بازیکنان بهتر شده است و بارقه ای از امید در دل آنان بوجود آمده است.

وی گفت: بازیکنان سعی در رفع اشکالات بازی خود برابر لهستان دارند تا موفق به کسب پیروزی و امتیاز برابر روسیه شوند. تیم ایران شنبه و یکشنبه دو مسابقه با روسیه دارد و بعد از بازی دوم بلافاصله کازان را به سمت تهران ترک می کند.