به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر نصرالله سجادی در نشست صمیمی با مدیران بخش خصوصی ورزش خراسان رضوی با بیان این مطلب، گفت: واگذاری و واسپاری مسئولیت‌ها در حوزه‌های مختلف خصوصاً ورزش، به بحث خصوصی‌سازی و سبک‌سازی دولت کمک شایانی خواهد کرد.

وی با اشاره به فراهم کردن بسترهای لازم برای بخش خصوصی از سوی دولت، افزود: این مهم نقش بسیار پر رنگی در توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در جهت رشد و توسعه ورزش در جامعه ورزشی کشور خواهد کرد.

وی خراسان رضوی را از استان‌های پیش رو در مدیریت بخش خصوصی در حوزه ورزش دانست و خاطر نشان کرد: باید شرایط و تسهیلات برای مدیران بخش خصوصی در جهت متعادل‌سازی رشد در سطح ورزش کشور فراهم شود.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: بازاریابی از طریق ورزش و بازاریابی ورزشی را دو عامل اصلی توسعه بخش خصوصی ورزش عنوان کرد.

سجادی دریافت و ارسال اطلاعات باشگاه‌های خصوصی استان به صورت گزارش از طریق مدیرکل ورزش و جوانان را به وزارتخانه در جهت ایجاد بسترهای قانونی ضروری دانست.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: استاندار خراسان رضوی نگاه مثبتی به بحث توسعه ورزش در بعد همگانی و قهرمانی در استان دارد.

صبوریان ادامه داد: تعامل بسیار خوبی با مدیران بخش‌های خصوصی ورزش استان داریم که تعامل با حامیان مالی جدید در جهت توسعه همگانی ورزش در استان نیز از اولویت‌های کاری این اداره در سال 94 خواهد بود.

وی اضافه کرد: حمایت‌های بخش خصوصی در تیم‌داری رشته‌های مختلف در لیگ‌های کشور بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با همکاری مسئولان وزارتخانه و مدیران اجرایی استان گام‌های مؤثری در جهت روی کارآمدن مدیران جدید در حوزه ورزش برداریم.

گفتنی است در این نشست مدیران باشگاه‌های خصوصی نسل ابومسلم، پدیده خراسان، بسکتبال ثامن، فوتسال فرش‌آرا مشهد، فردوسی مشهد، مربی تیم شنای سرزمین موج‌های آبی و ... به بیان دیدگاه‌ها، پیشنهادات و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و از دکتر سجادی خواستار پیگیری این مسائل و مشکلات در وزارتخانه شدند.