به گزارش سرویس ورزشی برنا، میثم مجیدی که در فصل گذشته در ترکیب استقلال خوزستان درخشیده بود با نظر مستقیم پرویز مظلومی به تهران آمد و با آبی پوشان پایتخت قرارداد بست. این بازیکن اراکی برای لیگ پانزدهم نقشه های زیادی کشیده که در گفتگو با برنا در این باره صحبت کرد.

 

* جالب ترین اتفاقی که از زمان حضورت در استقلال تهران برای تو پیش آمده کدامیک بوده است؟

راستش را بخواهید یکی دو تا نبوده است. طی سه چهار روز گذشته آنقدر تلفن همراهم زنگ خورد که اصلا باور نکردنی بود. خودم هم ماندم چگونه تلفن من اینقدر زود پخش شد.

 

* یعنی باعث ناراحتی ات شد؟!

نه، برخی از همشهریانم از اراک زنگ می زدند یا شماره هایی از خوزستان بود و خبرنگاران محترم که لطف داشتند. اگر نتوانستم پاسخ همه را بدهم همین جا عذرخواهی می کنم.

 

* اغلب هم تلفن همراهت خاموش بود؟!

راستش را بخواهید چون ماجرا هنوز قطعی نشده بود و جلساتی هم در این راستا داشتم نمی توانستم جواب همه را بدهم. بالاجبار برخی اوقات موبایل خودم را خاموش می کردم اما از آنجایی که در تهران همین یک شماره را دارم و همسرم تماس می گرفت دقایقی روشن می کردم که ... (می خندد)

 

* همسر شما هم اهل اراک است؟

نه، شیرازی است و واقعا خوشحالم که همسری مهربان و صبور دارم. دو سالی می شود او دوری مرا تحمل می کند و انشاءالله به زودی آپارتمانی اجاره کرده و همسرم را به تهران می آورم تا خیال هر دوی ما راحت شود.

 

* جایی از قول تو خواندیم که گفته بودی شباهت فامیلی ات با فرهاد مجیدی هم خوشحال کننده است و هم وظایف سنگینی روی دوش تو می گذارد؟

بله، اتفاقا سر تمرین استقلال آقا فرزاد مجیدی را دیدم. جلو رفتم و از ایشان رخصت گرفتم. خیلی دوست دارم آقا فرهاد را هم از نزدیک ببینم.

 

* بعید است فرهاد مجیدی سر تمرینات استقلال بیاید؟

انشاءالله قبل از شروع لیگ تلفنی با آقا فرهاد تماس گرفته و از ایشان برای حضور در استقلال رخصت می گیرم. امیدوارم این شباهت فامیلی مرا بیشتر به هواداران نزدیک کند.

 

* برخی ها معتقدند برای درخشش در ترکیب استقلال از تجربه کافی برخودار نیستی؟

برای نظر همه دوستان احترام قایل هستم اما بازیکن بی تجربه ای نیستم. 28 سال سن دارم و در تیم های مختلفی از فجرسپاسی و آلومینیوم بگیرید تا استقلال خوزستان بازی کردم. به خودم هم اعتماد و اطمینان دارم که پیراهن تیم بزرگسال استقلال را پوشیدم.

 

* یعنی قول می دهی در استقلال تهران در حد یک ستاره ظاهر شوی؟

قول می دهم مثل استقلال خوزستان برای تیم محبوبم بجنگم و با تعصب بازی کنم. من امسال نقشه های زیادی دارم و خیلی چیزها را می خواهم ثابت کنم.

 

* یکی از این نقشه ها را می گویی؟

رسیدن به پیراهن تیم ملی. این اولین هدف من است. اتفاقا وقتی داشتیم با پرویزخان مظلومی صحبت می کردیم به من گفت که میثم در استقلال دیده می شوی اگر بتوانی در تیم ما بدرخشی و خودت باشی به راحتی به تیم ملی می رسی و فقط باید از حاشیه پرهیز کنی. من هم تصمیم دارم فقط به فوتبال فکر کنم و تمرکزم را کامل روی تمرین و مسابقه بگذارم.