به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی نظری‌جویباری با اشاره به این که امروز (یکشنبه) جلسه‌ای را با مدیر برنامه‌های جاسم کرار برگزار کرد، گفت: امروز با مدیربرنامه‌های این بازیکن صحبت کرده و به نتایج خوبی رسیدیم و توافق کردیم یک سال دیگر با او کار را دنبال کنیم. قرار است کرار سه‌شنبه به تهران بیاید و قسط اول قراردادش را بدهیم تا پس از آن سر تمرین حاضر شود. قرار است پول او بازی به بازی پرداخت شود و مابقی پولش نیز پس از فصل به حساب او واریز شود.

وی درباره موضوع جذب روزبه چشمی، بازیکن تیم صبای قم نیز خاطر‌نشان کرد: استقلال برای جذب این بازیکن به باشگاه صبا نامه نوشته و 170 میلیون تومان به حساب باشگاه صبای قم واریز کرده است. آنها بخواهند رضایت‌نامه را بدهند یا ندهند مهم نیست و امیدوارم طبق توافق انجام شده عمل کنند.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال همچنین با اشاره به این که امروز با امید ابراهیمی جلسه‌ای برگزار خواهد شد، اظها‌ر کرد: ان‌شا‌ء‌الله قرارداد امید ابراهیمی نیز امروز نهایی خواهد شد.

نظری جویباری در ادامه به وضعیت یعقوب کریمی اشاره کرد و افزود: باشگاه سپاهان به ما نوشته و درخواست کرده که 400 میلیون تومان به حساب باشگاه سپاهان واریز شود. چنین پولی نداریم که پرداخت کنیم. کریمی قبلا گفته بود که خودش رضایتنامه‌اش را می‌گیرد و در غیر این صورت یک فصل به سپاهان خواهد رفت.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا دیشب جلسه‌ای را با سیدمهدی رحمتی و سیدجلال حسینی برگزار کرده‌ است، عنوان کرد: مگر من زن و بچه ندارم؟ من دیشب خانه بودم و خدا را شاهد می‌گیرم که تا به این لحظه اتفاق خاصی در مورد سیدجلال نیفتاده و یک دقیقه هم با او جلسه نداشته‌ام.

نظری جویباری درباره جذب سزار از سوی باشگاه استقلال تصریح کرد: اصلا نمی‌دانم که این بازیکن چه کسی است. یک هافبک و یک مهاجم برزیلی در لیست استقلال قرار دارد که اگر به توافق اولیه برسیم آنها به ایران می‌آیند و پس از آن با آنها قرارداد می‌بندیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: امروز پول رحمتی نیز به حسابش واریز شده و جلسه خوبی را نیز با اسپانسر جدیدی داشته‌ایم که رضایتبخش بود و به احتمال زیاد فردا (دوشنبه) کار نهایی می‌شود و همه چیز در اختیار اسپانسر قرار می‌گیرد.