به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی اکبر طاهری درباره زمان بازگشت پرسپولیس به ایران و برگزاری اردو در کشور ترکیه گفت: طبق برنامه تیم روز پنجشنبه از ترکیه به ایران بازخواهد گشت. خوشبختانه اردوی کم حاشیه‌ای داشتیم. این جزو اهداف هیات مدیره و باشگاه است که مسائل حاشیه‌ای را از تیم دور کنیم و فقط به فوتبال بپردازیم. همه چیز در اردو خوب بوده و ما نقطه نظرات و امکانات مورد نظر کادر فنی را مهیا کردیم.

وی درباره جذب بازیکن در پست دفاع چپ و خط حمله و مذاکره با ضرغام اسماعیل عراقی خاطرنشان کرد: کادر فنی برای دفاع چپ هم گزینه داخلی و هم گزینه خارجی مدنظر داشت. بازیکن خارجی یعنی ضرغام اسماعیل سه، چهار سال با باشگاه پلیس عراق قرارداد داشت. البته ما با کارگزار این بازیکن به تفاهماتی رسیدیم و رسما هم درخواست جذب این بازیکن را دادیم ولی نظر ضرغام اسماعیل عوض شد و جواب مثبتی به ما نداد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برای همین بیشتر نمی توانستیم معطل شویم  با همکاری برانکو با نفرات دیگر مذاکره کردیم تا در نهایت بازیکن مورد نظر را که سابقه کاپیتانی در تیم امید را هم دارد، به خدمت گرفتیم و دفاع چپ را تقویت کردیم. در حال حاضر در یکی، دو پست دیگر بازیکن می‌خواهیم که با نظر برانکو در حال مذاکره هستیم.

طاهری درباره بازگشت مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس هم تصریح کرد: اومانیا با ما قرارداد دارد. او به خاطر مسابقات فوتبال در آمریکای لاتین به کاستاریکا بازگشت و باید زودتر به ایران می‌آمد. برای این بازیکن بلیت گرفته‌ایم و یکی، دو روز دیگر به ایران بر می‌گردد. البته یکسری مسائل هست که حل می‌شود. اومانیا نظراتی درباره قرارداد فصل قبل خود دارد که از او خواستیم به ایران بیاید و با هم مذاکره کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان درباره خبر روز گذشته اعضای هیات مدیره مبنی بر انتخاب حامی مالی باشگاه تا پایان هفته، گفت: بعضا اخباری اینچنینی می‌آید که نباید جوابگوی آن باشیم! مسئله انتخاب حامی مالی جزو وظایف باشگاه است که باید تعیین شود حالا یا آخر هفته یا امروز.