به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمدرضا مهاجری اظهار داشت: انگیزه بسیار بالایی برای شروع لیگ برتر پانزدهم داریم و تلاش می‌کنیم در پایان فصل جایگاه مناسبی را به دست بیاوریم.

وی با ابراز رضایت از روند آماده سازی تیمش عنوان کرد: آن چیزی که مهم است اینکه ما کار را کمی دیر آغاز کردیم و در راستای جذب بازیکن نیز باید به سرعت کارمان را پیش می‌بردیم اما با این حال تمرینات نسبتا خوبی را در مشهد برگزار و حالا در مرحله دوم اردوی آماده سازی خود در ترکیه هستیم.

مهاجری در ادامه در خصوص اردوی تیمش در ترکیه تصریح کرد: خوشبختانه با تدبیری که وطن‌خواه مدیرعامل باشگاه و سرآسیایی قائم مقام باشگاه در کنار دکتر تدین داشتند توانستیم اردوی خود را در کمپ گرین پارک آغاز نماییم و باید بگویم در این کمپ واقعا شرایط خوبی داریم و تلاش می‌کنیم با انجام تمرینات فشرده بتوانیم تیم را به آمادگی مطلوب و مورد نظرمان برسانیم.

سرمربی تیم پدیده خراسان اظهار داشت: در طول اردو ٣ بازی تدارکاتی را مدنظر داریم که در بازی اول مقابل تیم چهارم لیگ ترکمنستان به برتری ٤بر یک رسیدیم و ان‌شالله در طول روزهای آینده نیز با دو تیم از باشگاه‌های ترکیه و عربستان بازی می‌کنیم.

وی افزود: ما در بازی‌های تدارکاتی به هیچ وجه به دنبال نتیجه نیستیم و هدف اصلی ما این است که بازیکنان را بتوانیم در شرایط مسابقه قرار بدهیم. به هر حال این تمرینات و بازی را انجام می‌دهیم تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ‌تر شوند و از یکدیگر شناخت پیدا کنند.

سرمربی تیم پدیده خراسان در رابطه با جذب بازیکنانش گفت: خوشبختانه بازیکنان خوبی را تا به اینجای کار به خدمت گرفتیم .البته ما از قبل هم بازیکنان با تجربه‌ای همچون روشنگر، ناصحی، غریبی، پراهیچ، نظرزاده وشاکری را در کنار بازیکنان جوان دیگر دراختیار داشتیم و به این لیست نفراتی همچون بادامکی، نقی زاده و یوسفی را به همراه بازیکنان جوان و با انگیزه ای مثل احمدی، مرادمند، عباسی ، علیمردانی و ... را اضافه کردیم تا در خطوط مختلف با مشکلی روبرو نشویم.

مهاجری ادامه داد: تا اینجا از روند جذب بازیکنان به تیم رضایت دارم ولی همچنان کارمان در نقل و انتقلات ادامه دارد و ان‌شاالله تا زمان پایان نقل و انتقالات برای یکی دو پستی که با مشکل روبرو هستیم بازیکنان ایرانی و یا خارجی جذب خواهیم کرد.

وی در ادامه درخصوص پیش بینی اش از لیگ برتر امسال و تیم پدیده گفت: به هر شکل هر فصلی از مسابقات شرایط خاص خودش رادارد و نمی شود از قبل آن را پیش بینی کرد. البته همه تیم‌ها در حال کار و تلاش هستند و ما نیز از این امر جدا نیستیم.

مهاجری ادامه داد: تلاش ما این است تا بتوانیم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم و انشالله در جایگاه خوبی هم قرار بگیریم.

وی در رابطه با پایان اردوی پدیده در ترکیه نیز گفت: ان‌شاالله شنبه به مشهد بازخواهیم گشت و تا قبل از بازی با پرسپولیس چند جلسه تمرین را در شهر خودمان و در کنار هواداران‌مان برگزار می کنیم تا آماده برگزاری بازی با پرسپولیس شویم.

سرمربی تیم پدیده همچنین به هواداران تیمش اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از قدرت تیم مربوط می شود به هواداران‌مان که همواره در هر شرایطی کنار این تیم بوده‌اند. من با هواداران فوتبال در مشهد و خراسان خاطرات بسیار زیادی را پشت سرگذاشتم و یقین دارم که این هواداران امسال هم در کنار ما خواهند بود و مارا تنها نخواهند گذاشت. انگیزه‌ای که پدیده از هواداران خود می‌گیرد وصف ناشدنی است و این موضوع امسال بسیار زیاد به ما کمک خواهد کرد.