به گزارش سرویس ورزشی برنا، مصطفی مدبر صبح امروز یکشنبه 11 مرداد راهی استان فارس شد تا از اماکن ورزشی این استان بازدید کند. وی در ابتدا به همراه "کامیاب" مدیرکل ورزش و جوانان استان از آخرین وضعیت ورزشگاه فوتبال ۵۰ هزارنفری میانرود بازدید کرد.

در ادامه نیز جلسه‌ای با حضور وی و "رضاییان" معاون عمرانی استاندار، "تاج گردان" مدیر سازمان مدیریت استان، "عباسی" معاون فنی و مهندسی شرکت و پیمانکار و مشاور پروژه برگزار شد.

مدبر با اعلام اینکه سازه این ورزشگاه سال گذشته به عنوان سازه برتر معماری کشور برگزیده شد، در خصوص نتایج این جلسه اظهار داشت: هم اکنون ضلع شرقی این ورزشگاه نیز تکمیل شده است، که ضمن تشکر از پیمانکار و مشاور این پروژه، عملیات اجرای پیست تارتان و زمین چمن بزودی آغاز می‌شود. همچنین قرار است با انتخاب پیمانکار جدید، احداث این ورزشگاه ادامه یابد.

وی افزود: شرکت توسعه 6 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل این پروژه تامین کرده است و مقرر شد 8 میلیارد تومان نیز استان فارس اختصاص دهد. به دنبال آن هستیم تا در صورت تخصیص مناسب بودجه، ورزشگاه 50 هزارنفری میانرود شیراز را تا پایان سال 95 به اتمام رسانیم.