به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیاوش بختیاری زاده امروز در نشست خبری پیش از بازی استقلال اهواز در برابر سیاه جامگان مشهد حضور پیدا کرد و در ابتدا گفت: می‌دانم خبرنگاران و مردم خوزستان از حضور یک مربی بومی در رأس کادر فنی استقلال اهواز خوشحال هستند و می‌خواهم این خوشحالی مردم پایدار بماند.

وی افزود: بعد از اینکه نتیجه امیدوار کننده‌ای در برابر صبای قم کسب کردیم همه مردم خوزستان، اهواز و لشکر آباد می‌خواهند استقلال اهواز را با کسب نخستین 3 امتیازش ببینند و به همین دلیل همه تلاش خود را در بازی فردا انجام می‌دهیم.

سرمربی استقلال اهواز در ادامه خاطرنشان کرد: ما بازی خوب سیاه جامگان در برابر استقلال اهواز را دیدیم و نقاط ضعف این تیم مشهدی را آنالیز کردیم، به دنبال کسب 3 امتیاز از همین نقاط ضعف تیم سیاه جامگان با تکیه بر نقاط قوت خود بگیریم.

وی بیان کرد: هواداران استقلال اهواز بی نظیر هستند آنها 4 روز در تمرینات این تیم در گرمای بالای 50 درجه حاضر شدند و با همه توان از آبی‌های اهواز حمایت کردند؛ کسب 3 امتیاز کوچک‌ترین تشکر از حضور پرشور مردم در تمرینات است.

بختیاری زاده در واکنش به صحبت‌های مجری برنامه 90 درباره صعود استقلال اهواز گفت: ما امتیاز یک تیم اهوازی را خریدیم اما همه متعجبند که چرا من واکنشی به صحبت‌های این مجری برنامه‌های فوتبالی ندادم؛ نمی‌خواهم تیمم اسیر این حاشیه‌ها شود و جواب وی و صحبت‌های مردم خوزستان را با دوربین این برنامه می‌زنم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کمبودهای استقلال اهواز برطرف شده است، گفت: تنها کمبود تیم ما تجربه بازیکنان است که امیدواریم در هفته‌های آینده این کمبود هم برطرف شود.

سرمربی استقلال اهواز از روند آماده سازی ورزشگاه تختی اهواز تشکر کرد و بیان کرد: فردا زمین تختی آماده درخشش بازیکنان استقلال اهواز در مسابقات لیگ برتر است.

وی درباره استفاده از بازیکنان با میانگین سنی بالا عنوان کرد: فرصت زیادی برای جذب بازیکنان با تجربه و جوان نداشتیم، هرچند تیم ما شایستگی‌های زیادی دارد ولی بهترین تیم را در این فرصت اندک راهی مسابقات لیگ برتر کردیم.

بختیاری زاده با بیان اینکه میانگین سنی بازیکنان استقلال اهواز نگران کننده نیست، گفت: روز گذشته یک بازیکن این تیم که سید دانیال موسوی است به تیم ملی جوانان دعوت شده و بدون شک جوانان ما امسال حرف های زیادی برای گفتن دارند.

به گزارش برنا، دو تیم استقلال اهواز و سیاه جامگان، که تازه به لیگ برتر صعود کرده اند فردا در ورزشگاه تختی اهواز مقابل هم قرار می گیرند.