به گزارش سرویس ورزشی برنا، دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تا دقیقه ۳۵ با نتیجه بدون گل در جریان است.

هواداران تیم فوتبال استقلال خوزستان بنری در دست دارند که عکس مجاهد خذیراوی بر روی آن نقش بربسته است.

*‌زمانی که بازیکنان تیم پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شدند تماشاگران استقلالی بازیکنان این تیم را «قلیانی» خطاب می‌کردند. همچنین هواداران تیم استقلال خوزستان با شعار «پرسپولیس دسته 2» علیه این تیم موضع گیری کردند.

*‌ مهدی طارمی در حالی در این بازی به صورت فیکس وارد زمین شد که عده‌ای از هواداران این تیم معتقد بودند صحبت‌های علی ضیاء در برنامه چند شب پیش باعث شده بود این بازیکن در پرسپولیس فیکس بازی کند.

*‌ از سوی هیأت فوتبال خوزستان میان تماشاگران استقلالی آب رایگان توزیع شد.

* فحاشی‌های هواداران تیم استقلال خوزستان پیش از بازی و در حین بازی علیه محسن بنگر مدافع نیمکت‌نشین پرسپولیس بسیار عجیب بود به طوری که دقایق طولانی زشت‌ترین الفاظ و فحاشی‌ها علیه این بازیکن صورت گرفت.

*‌ محسن ترکی داور این دیدار در زمانی که برای گرم کردن به زمین آمده بود از سوی هواداران استقلالی مورد تشویق قرار گرفت و این داور به تشویق هواداران عکس‌العمل نشان داد و از آنها تشکر کرد.

* عکس بزرگی از عبدالله ویسی مربی تیم استقلال خوزستان در دست هواداران این تیم قرار دارد.

* با توجه به در پیش بودن روز خبرنگار تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین هر از گاهی با نوشتن متن «خبرنگاران وجدان بیدار جامعه» به استقبال روز خبرنگار رفتند.

*‌ دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس با توپ‌های جدید انجام شد.

* پیش از شروع بازی عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و ضمن خوش و بش با نیمکت‌نشین پرسپولیس بابت حضور در اهواز به آنها خوش‌آمد گفت.

* روح‌الله سیف‌الهی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تنها بازیکن استقلال خوزستان بود که پیش از بازی به سمت نیمکت پرسپولیس آمد. از طرف دیگر بابک حاتمی، رامین رضائیان، کمال کامیابی‌نیا و رضا نورمحمدی چهار بازیکن پرسپولیس بودند که با عبدالله ویسی خوش و بش کردند.

×هواداران استقلال خوزستان دقایقی مانند جناب خان عروسک محبوب برنامه تلویریونی خندوانه تیم خود را مورد تشویق کردند.

* حدود ۴هزار تماشاگر در ورزشگاه غدیر اهواز از نزدیک این بازی را تماشا می‌کنند.

محسن ترکی در دقیقه ۳۰ بازی را به مدت دو دقیقه متوقف کرد تا بازیکنان آبی بنوشند و استراحتی بکنند. این قانون از ابتدای لیگ امسال عملی شده است.