به گزارش سرویس ورزشی برنا، رضا مهاجری سرمربی پدیده مشهد پس از تساوی خانگی تیمش مقابل فولادخوزستان در دقایق پایانی گفت:‌ من از خودم ناراحت هستم وگرنه تیمم فوتبال خوبی بازی کرد و از تمام بازیکنانم راضی هستم.

وی ادامه داد: صاحب موقعیت‌های زیادی شدیم اما به خودم سخت می‌گیرم چرا که باید در ضربات آخر بهتر باشیم. آنچه ما را به سرمنزل مقصود می‌رساند شناخت توانمندی بازیکنانمان است که هنوز این شناخت را پیدا نکردیم. شاید به همین دلیل باشد که درک درستی از تعویض‌ها نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد بازیکنان تعویضی‌اش ناراحت است، تصریح کرد: به هیچ وجه،‌از تمام آنها راضی هستم. باید نسبت به شرایط تاکتیکی و نحوه عملکرد بازیکنانمان شناخت بهتری پیدا کنیم. روز به روز بهتر می‌شویم اما متاسفانه شروع مسابقات برای ما خیلی سخت است چرا که باید با تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس، فولاد و تراکتورسازی مسابقه دهیم اما باز هم دیدید که چگونه بازی کردیم.

مهاجری در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد گل فولادخوزستان آفساید بود، گفت: متوجه این موضوع نشدم و در بحث داوری هم ورود نمی‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

وی درباره ضعف خط حمله تیمش گفت: دنبال جذب یک مهاجم هدف خوب خارجی هستیم اما بازیکنانی که به ما معرفی کردند عملکرد خوبی نداشتند و در سطح تیم ما نبودند و همچنان به دنبال یک مهاجم خوب هستیم.