به گزارش سرویس ورزشی برنا، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی یک بر یک فولادخوزستان مقابل پدیده گفت: از نحوه بازی تیمم راضی نبودم و اشتباهات زیادی داشتیم. در نیمه دوم ریسک کردیم و تغییر تاکتیک دادیم که خوشبختانه جواب داد و در دقایق پایانی به گل تساوی رسیدیم.

وی درباره ناراحتی شریفات از تعویضش گفت: متوجه این موضوع نشدم اما امیدوارم اگر بازیکنی از تعویضش ناراحت می‌شود به خاطر عملکرد خودش باشد نه مسائل دیگر. برای تغییر تاکتیکی حتی بازیکنان بزرگی مانند مسی هم در بارسلونا تعویض می‌شود. اگر می‌توانستند هر 11 بازیکنم را تعویض می‌کردم.

سرمربی فولادخوزستان درباره عملکرد متزلزل تیمش در هفته‌های ابتدایی و اینکه آیا می‌تواند در ادامه موفق باشد، گفت: فولاد مانند هواپیمایی است که روی هواست و تصمیم داریم عملکرد این هواپیما را بهتر کنیم و در این راه حتما نوساناتی وجود خواهد داشت. باید با توجه به تمام مسائل و اینکه تیم جوانی داریم هر بازی آگاه‌تر و عاقل‌تر باشیم. به هر حال حکایت تازه شروع شده است و همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش برنا، دیدار دو تیم فولاد و پدیده از چارچوب هفته دوم لیگ برتر ایران با نتیجه ۱-۱ به اتمام رسید و فولاد در نهایت دو امتیازی شد.