به گزارش سرویس ورزشی برنا، حساس ترین دیدار روز اول هفته دوم لیگ برتر ایران امشب در ورزشگاه غدیر اهواز و بین دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس به انجام رسید که در نهایت گردان گمنام و با انگیزه عبدالله ویسی موفق شدند با نتیجه ۲-۱ مردان برانکو ایوانکوویچ را شکست دهند تا هم اولین برد خود در این فصل را به دست بیاورند و هم اولین شکست این فصل برانکو و تیمش را به آنها تحمیل کنند.

هر دو گل استقلال خوزستان در این بازی به وسیله حسن بیت سعید(۴۸ و ۵۸) به ثمر رسید. گل اول روی خروج مبتدیانه ایمان صادقی حاصل شد و گل دوم هم روی نبوغ بالای بازیکن ۲۵ ساله استقلال خوزستان بدست آمد که با یک ضربه بغل پای زیبا از پشت محوطه جریه طاق دروازه صادقی را شکافت و فاصله را دو برابر کرد.

دقیقه ۶۶ بازی بود که هادی نورزوی کاپیتان پرسپولیس به خاطر تکل خطرناکی که زد؛ توسط محسن ترکی به صورت مستقیم از زمین بازی اخراج شد.

نیمه اول این مسابقه تحت تاثیر گرمای ۵۰ درجه ای اهواز بود و دو تیم بازی باکیفیتی انجام ندادند و موقعیت های نصفه و نیمه و نه چندان خطرناک روی دو دروازه هم حاصلی نداشت.

اما نیمه دوم با حمله های استقلال خوزستان آغاز شد که خیلی سرع جواب داد و آن ها را به گل رساند. پرسپولیس در جو گل خورده بود که برای دومین بار دروازه اش را باز شده دید. برانکو بعد از یان گل کمندانی و علیپور را به زمین آورد ولی اخراج نوروزی کار را برای او و شاگردانش سخت تر کرد.

با این وجود پرسپولیس بازهم حمله کرد و سرانجام در دقیقه ۸۵ و در حالی که وضعیت جوی بسیار بد و مه آلودی در ورزشگاه حاکم بود، مهدی طارمی روی یک حرکت انفرادی و از زاویه ای بسته و با استفاده از اشتباه خسوس، دروازه را باز کرد و فاصله را به حداقل رساند. بعد از این گل فشار سرخ پوشان روی دروازه اهوازی ها دو برابر شد و موقعیت های خطرناکی هم روی دروازه به وجود آمد اما هیچ کدام منجر به گل نشد و بازی با همان نتیجه ۲-۱ خاتمه پیدا کرد.

استادیوم: غدیر اهواز  تماشاگر: 5000 نفر

داوران : محسن ترکی، حسین طالقانی و یعقوب سخندان

اخطار : بابک حاتمی(15)، مهدی طارمی(66) پرسپولیس - ادواردو سوارز (31)، پیمان شیرزادی(44)  استقلال خوزستان

اخراج : هادی نوروزی(67)

استقلال خوزستان: فرناندو خسوس، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رحیم زهیوی(64 فرشاد سالاروند)، سعید بیت سعید، ادواردو(46 عبدالهادی خنیفر)، روح الله سیف اللهی(74 فرشاد جان فدا) و جلال عبدی

سرمربی: عبدالله ویسی

پرسپولیس: ایمان صادقی، رضا نورمحمدی، رامین رضائیان، لوکا ماریچ، بابک حاتمی، کمال کامیابی‌نیا، رضا خالقی‌فر(60 علی علیپور)، فرشاد احمدزاده(60 میلاد کمندانی)، امید عالیشاه، مهدی طارمی و هادی نوروزی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

به گزارش برنا، پرسپولیس در هفته سوم مهمان سپاهان است و استقلال هم دربی اهواز را با فولاد به انجام می رساند.