به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر عبدالحمید احمدی در نشست وزیر ورزش و جوانان با رییس و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: با گذشت زمان و فاصله کمتر از یکسال مانده به المپیک باید با شتاب بیشتری برای ورزشکاران و رشته های المپیکی برنامه ریزی کنیم.

او تعامل و همکاری میان مسوولان وزارت ورزش و جوانان با اعضای کمیته ملی المپیک را مورد توجه قرار داد.

وی در ادامه به نتایج موفقیت آمیز المپیک لندن توسط کاروان ایران اشاره کرد، گفت: همه اعضا باید پیرامون موضوع المپیک هماهنگ شوند.

معاون وزیر در ادامه توضیح داد: انتظار جامعه و مسوولان با وجود تمام کاستی ها و کمبودها، کسب بهترین نتیجه در المپیک است بنابراین باید حداکثر تلاش در این زمینه صورت بگیرد.

او در حوزه مسائل فرهنگی نیز اظهار داشت: باید دراین بخش نیز هم افزایی و آمادگی ورود به بحث فرهنگی را داشته باشیم.

دکتر عبدالحمید احمدی بهره مندی از امکانات رسانه ها برای اعلام اخبار واطلاعات بازی های المپیک ریو را مورد تاکید قرار داد و گفت: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان با همکاری یکدیگر می توانند فضای رسانه ای را آماده مهمترین رویداد ورزشی دنیا کنند.

او توجه بیشتر به رشته های مدال آور را مورد توجه قرار داد و افزود: این رشته ها می توانند در یک مقطع زمانی خاص در کشور شور و نشاط ایجاد کنند و باید از این فضا بهترین بهره برداری را کرد.