به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری برنا؛ مدافع مازنی تا اوایل فصل پیش در سپاهان روزهای خوبی را پشت سر می گذاشت. او یکی از بازیکنانی بود که به خاطر مشکلاتی که در صدور کارتش به وجود آمد استپ کرد اما امیدوارانه از حضور در تراکتورسازی و آینده صحبت می کند. او می خواهد از تراکتورسازی جام قهرمانی را به یادگار ببرد. ضمن اینکه حضور دوباره در اردوی تیم کی روش را برنامه ریزی کرده است.

*چه خبر از تراکتورسازی؟

همه چیز خوب است. ما که باید 21 ماه خدمت کنیم. البته طی این چند ماهی که به تبریز آمده ایم این قدر محبت دیدیم که اگر پول هم نگیریم حاضریم به خاطر هواداران مجانی بازی کنیم. قرارداد ما خیلی خوب نیست. این جای نگرانی ندارد. بعدا که سربازی ما تمام شد می رویم پول درمی آوریم. اما جوانمردانه نیست که به این خاطر ما را متهم به کم کاری کنند. هیچ بازیکنی حاضر نمی شود شخصیت فنی خود را به خاطر پول خراب کند. اینجا خوش می گذرد. خالی بندی های یک بازیکن سرباز هم تمامی ندارد!

*تونی را چگونه مربی ای دیده ای؟

خب من نیمچه شناختی نسبت به تونی داشتم. پیشتر از دوستانم در مورد او پرسیده بودم ضمن اینکه مقابل تیم تونی بازی هم کرده بودم. او مربی مهربانی است و بی دلیل نیست که خیلی از بازیکنان را جذب می کند. الان که در تیم تراکتورسازی شاگردش شده ام بیشتر او را درک می کم و به این نتیجه می رسم که چرا محبوب است. البته در تبریز یک جام قهرمانی را از او گرفته اند.

*صحبت از قهرمانی کردی، آیا تراکتورسازی می تواند این فصل قهرمان شود؟

تیم ما جوان و با انگیزه است و نیاز به زمان دارد که هماهنگ شود. مثلا خودم فقط حاضرم با جام از تراکتورسازی خداحافظی کنم. می خواهم یک جام از پادگان با خود به یادگار ببرم. این انگیزه سروش رفیعی هم هست.

*چه تیم هایی مدعی قهرمانی هستند؟

استقلال و پرسپولیس همیشه صحبت از قهرمانی می کنند. این طبیعی است و صحبتی غیر از این غیر طبیعی است اما در سال های اخیر به دفعات دیده اید که این دو تیم قهرمان نشده اند.

سپاهان هم مدعی قهرمانی است. ما هم همین طور. در بین دیگر تیم ها باید از نفت تهران هم به عنوان یک تیم خوب یاد کنیم. البته الان نمی شود به صراحت گفت شانس کدام تیم بیشتر است و تیمی قهرمان می شود که از هفته بیستم به بعد خود را مدعی نگه دارد.

*ظاهرا سروش رفیعی هم مصدوم است؟

بله، او پایش را گچ گرفته و من هم از ناحیه کشاله ران مصدوم هستم. اینجا شام و ناهار با هم هستیم و سر اینکه چه کسی چایی بیاورد با هم بحث می کنیم. در مورد مصدومیت خودم هم باید بگویم دکتر بعد از معاینه ای که داشت اذعان کرد نیاز به عمل جراحی ندارم و تلاش می کنم با آب درمانی و هم چنین فیزیوتراپی خود را درمان کنم.

*ظاهرا تراکتورسازی در روزهایی که امتیاز از دست داده دچار بحران شده و تونی و سرپرست تیم با هم درگیر شده اند!

بی تعارف این دست از اتفاقات در فوتبال حرفه ای هم رخ می دهد و خیلی غیر طبیعی و دور از ذهن نیست. مشکل حل می شود اما آن کس که این خبر را به بیرون انتقال داده کار بدی کرده . کار او یک کار غیر حرفه ای و غیر اخلاقی بود. من این مشکل را نمی توانم تکذیب کنم چون اهل دروغ نیستم اما به ضرس قاطع می گویم مشکلی نیست و این مسئله به خیر و خوشی حل خواهد شد. در همین باشگاه مشکل بزرگ تر از این رخ داده و حل شد، این که جای خود دارد. به واقع در خانواده فوتبال حرفه ای از این دست از مشکلات به وجود می آید اما خبرش نباید به بیرون درز پیدا می کرد. شما ممکن است در خانواده جر و بحثی کنی اما هیچ گاه خبرش را به بیرون انتقال نمی دهی.

*به تیم ملی فکر می کنی؟

حتما. من در چند بازی اخیر یک بار برای تیم ملی بازی کرده ام که دو تا ضربه سر و کرنر زدم. در جدول لیگ برتر هم دو گله هستم و در بازگشت به میدان به گونه ای عمل می کنم که کی روش دوباره مرا به تیم ملی دعوت کند. در برهه ای گفته بودم که کسی نمی تواند روی سر من ضربه سر بزند اما الان می گویم آماده ام همه ضربه سرها را بزنم چه در حمله و چه در دفاع. من همیشه آماده پرواز هستم و ادعایی ندارم اما گلزنی را دوست دارم و همیشه تلاش می کنم روی ارسال کرنر و کاشته ها شانس خود را برای گلزنی آزمایش کنم.

*به عنوان آخرین سوال، از بازی در تراکتورسازی چه انگیزه ای داری؟

بازی در تراکتورسازی از خدمت در پادگان سخت تر است چون این تیم مهره های خوب و باانگیزه ای دارد. اگر چه کارنامه من و سروش مشخص است اما در بازگشت به میدان برای جا افتادن در ترکیب تراکتورسازی روزهای سختی خواهیم داشت همان طور که بختیار رحمانی الان برای جا افتادن در ترکیب تراکتورسازی تلاش می کند. او زمان می خواهد .