به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، روز گذشته   نشست مشترک معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با مدیر کل حراست وزارتخانه، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، رییس فدراسیون سوارکاری و نمایندگان فدراسیون چوگان و مجموعه های سوارکاری شرکت توسعه با مدیران کل ورزش و جوانان 11 استان کشور در خصوص راهکارهای مناسب به منظور چگونگی اعمال مدیریت صحیح مجموعه ها وزمینهای سوارکاری در سطح کشور برگزار شد.
 
در این نشست  دکتر سید مناف هاشمی در این نشست پس از استماع نقطه نظرلت مدیران کل استانها و سایر اعضاء حاضر در جلسه، با توجه به اهمیت رشته سوارکاری به خصوص تاکید دین اسلام گفت: باید با تعامل و همراهی با یکدیگر بتوانیم بهترین راه حل را برای مدیریت صحیح مجموعه هعی سوارکاری موجود در استانها اتخاذ کنیم .
 
اودر این نشست با تاکید بر این موضوع که برنامه های ما باید بسترمناسب برای توسعه رشته سوارکاری را در پی داشته باشد اظهار داشت: باید به نحوی عمل کنیم که خروجی سیاست گذارهایمان  باعث منفعت این ورزش مفرح شود.
 
در این جلسه دکتر هاشمی از استان ها خواست ظرف مدت 10 روز پیشنهادات دقیق و قانونی خود را به وزارتخانه ارسال کنند تا پس از بررسی توسط شرکت توسعه و فدراسیونهای سوارکاری و چوگان به تفکیک مکان های مورد نظر اظهار نظر کنند تا پس از تشکیل یک تیم کارشناسی در ورارتخانه جمع بندی و اعلام نظر نهایی جهت تایید توسط وزیر انجام پذیرد و به استانها ابلاغ شود.
 
در ادامه این جلسه، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با مدیران کل استانها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
مدیران کل ورزش و جوانان استان های اصفهان، کردستان، چهار محال بختیاری، آذربایجان غربی،  گلستان، خراسان رضوی، لرستان ، تهران، گیلان ، یزد و کرمان حضور داشتند.