به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست وزیر ورزش و جوانان با دبیر و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک روز گذشته در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در جریان آن، هریک از از اعضاء نظرات و پیشنهادات اجرایی خود را در آستانه برگزاری بازی المپیک ابراز کردند.

 رییس فدراسیون تکواندو نیز تجربیات خود را در طول بازی های مختلف المپیک بیان داشت و افزود : باید از تجربیات کسانی که در المپیک های مختلف حضور داشته اند، بهره بگیریم.

 او گفت:  باید طوری عمل کنیم که اشتباهات گذشته تکرار نشود چرا که در هریک از المپیک ها تجربیات سختی را داشته ایم ودر نهایت آنچه که در میادین بزرگ ورزشی و رویدادهای مهم حاصل می شود به مردم منتقل می شود .

پولادگر همچنین با مثبت خواندن عملکرد صدا وسیما در المپیک اسیایی اینچئون خاطر نشان ساخت : با ید در یک تعامل دوطرفه یارسانه ها به ویژه رسانه ملی ، فضای مثبت المپیک و مسابقات را در جامعه تسری ببخشیم .
 
او با بیان اینکه نباید المپیک را  تنها یک رویداد ورزشی بدانیم اظهار داشت:  المپیک در ابعاد مختلف سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی بسیار تاثیر گذار است که باید مود توجه قرار بگیرد .
 
رییس فدراسیون پولادگر تاکید کرد: صرف حضور در المپیک چندان اهمیت ندارد بلکه باید از این اتفاق در مسیر شادی و نشاط اجتماعی و امور فرهنگی واجتماعی بهره برداری کنیم .