به گزارش سرویس ورزشی برنا، هادی طباطبایی با اشاره به برگزاری تمرینات منظم تیم امید گفت: تمرینات تیم بر اساس استراتژی و هدفی که دنبال می کنیم، طراحی شده و در سطح بالایی برگزار می شود که رضایت کادرفنی و بازیکنان را در پی داشته است.

مربی تیم فوتبال امید در خصوص برتری پرگل در نخستین دیدار تدارکاتی اردوی هلند گفت: بازی خیلی خوبی بود و به خصوص در نیمه نخست بازیکنان ما فوق العاده حساب شده و با برنامه در زمین ظاهر شدند و دستورات کادرفنی را به بهترین شکل در زمین پیاده کردند. اما در نیمه دوم به خاطر تغییر شرایط بازی حریف ما هم مجبور به تغییر استراتژی شدیم و در مجموع شرایط بازی متفاوت با نیمه اول شد. اما در مجموع بچه های ما نمایش خوبی مقابل حریف هلندی داشتند و روند رو به رشد تیم کاملا مشهود بود.

وی در خصوص پر گل بودن برتری تیم امید و هماهنگی تیمی در این دیدار گفت: خوشبختانه در این دیدار علاوه بر اینکه از موقعیت های گلزنی به خوبی استفاده کردیم، در کارهای ترکیبی دو، سه و چهار نفره هم بارها موفق نشان دادیم که بسیار امیدوار کننده بود. البته نقاط ضعفی هم در این دیدار داشتیم که قطعا باید روی ان ها بیشتر کار کنیم تا برطرف شود.

طباطبایی در خصوص درخشش آزمون و ترابی در دیدار مقابل گوام که موفق به گلزنی هم شدند، بیان کرد: قطعا چنین موفقیتی را باید به فال نیک گرفت و امیدواریم که این روند موفق بچه های امید در تیم ملی بزرگسالان ادامه داشته باشد. قطعا بازیکنان تیم امید به خوبی می دانند که اینده سازان فوتبال ایران هستند و باید نهایت تلاششان را برای سربلندی نام ایران انجام دهند.

وی افزود: زمانیکه تیم امید را تحویل گرفتیم، کادر فنی برنامه ریزی دقیقی را انجام داد تا از کل ظرفیت فوتبال ایران استفاده کنیم و استعدادهای جدیدی کشف شوند که خوشبختانه این اتفاق افتاد و توانستیم بازیکنانی را به فوتبال ایران معرفی کنیم که در حال حاضر به تیم ملی بزرگسالان دعوت می شوند و ما بابت این اتفاق و اینکه کارمان را به درستی انجام دادیم واقعا خوشحال هستیم.