به گزارش سرویس ورزشی برنا، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به اظهارات سرپرست سابق استقلال واکنش نشان داد: در پی صحبتهای مغرضانه سرپرست سابق استقلال نسبت به مدیریت باشگاه و نحوه ی اداره تیم توسط سرپرست و سرمربی ضمن احترام به ایشان و ارج نهادن به زحماتشان و همچنین دعوت وی به رعایت انصاف و حفظ اخلاق ذکر فقط چند نکته ضروری است:

1. باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران، احترام همه پیشکسوتان این باشگاه را برخود واجب می داند، حتی آنهایی که یک روز پیراهن مقدس این تیم را به تن داشته و یا در این باشگاه مسئولیتی داشته اند. اما گاهی اوقات، برخی عزیزان بیان مصاحبه های خارج از چارچوب فنی و حاشیه ساز را حق طبیعی خود می دانند که بدون تردید باید این حق را برای باشگاه استقلال نیز قائل می باشند که در مقام پاسخگویی برآید.

2. جناب آقای میرشاد ماجدی، سرپرست سابق استقلال در مصاحبه ای به بیان برخی مسائل در خصوص کرار جاسم، تنظیم قرارداد، الزامات اردوی شبانه روزی، مدیریت، سفر مربیان و ... پرداخته است. باشگاه استقلال انتظار دارد عزیزان و پیشکسوتانی که در حال حاضر در این باشگاه مسئولیت ندارند، به بیان صحبتهای خطی و جریان دار نپردازند.

3. چنین صحبتهایی به جز بر هم زدن آرامش تیم و شادکردن مخالفان، نتیجه ای در بر ندارد. در صورت ادامه این گونه صحبتها، باشگاه استقلال نیز ناچار است به بیان برخی ناگفته ها در خصوص دوران مسئولیت داشتن این افراد و بررسی استانداردهای مورد اشاره در زمان سرپرستی آقایان بپردازد که بدون تردید مورد خوشایند و رضایت طرفین نبوده و خاطر هواداران را مکدر خواهد کرد.
 
انتظار می رود دوستانی که علی رغم تلاش وافر برای ماندن به دلیل محدودیت فضای خدمت و اختلاف سلیفه فرصت همکاری با باشگاه برای آنها فراهم نشده است با رعایت انصاف، اخلاق را سر لوحه کار خود قرار دهند و با انجام مصاحبه های خویش باشگاه را وادار به پاسخگویی نکنند.