به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی والیبال که برای حضور در مسابقات جام جهانی 2015 والیبال به ژاپن سفر کرده است، هنگام ورود به این کشور با مشکلی روبرو شد که البته تا حدودی برای اعضای تیم ملی عجیب نبود؛ هنگامی که تیم ملی ایران وارد فرودگاه توکیو شد، همه اعضای کاروان به جز امیر غفور چمدان های خود را تحویل گرفتند که پس از پیگیری های به عمل آمده از سوی امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان مشخص شد، چمدان غفور در راه یا جامانده و یا به نقطه ای دیگر منتقل شده است که مسئولین مربوطه قول پیگیری سریع و رساندن چمدان به هتل محل اقامت تیم ایران را دادند.

این درحالیست که ملی پوشان کشورمان عصر امروز تمرین بدنسازی خود را برگزار کردند و از فردا تمرینات توپی خود را به صورت دو جلسه در روز برگزار می کنند که با وجود این شرایط سرپرست تیم ملی مجبور به خرید و تهیه کفش ورزشی و لباس برای امیر غفور جهت شرکت در تمرینات و مسابقات خواهد بود.

این اتفاق در حالی امروز شنبه 14 شهریور رخ داد که سال های گذشته نیز هر گاه تیم ملی با پرواز ترکیش به کشوری سفر کرده، در مقصد یکی دو چمدان در مسیر جا مانده و روزهای بعد به تیم تحویل داده شده است. با این وجود امیر خوش خبر پیگیر موضوع است که این مشکل تا زمان شروع مسابقات برطرف شود.