به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی کفاشیان پس از پایان تمرین امروز تیم ملی اظهار داشت: لازم بود آخرین موارد و موضعات مربوط به تیم ملی را بررسی کنیم و به همین منظور به اردوی تیم ملی آمدم. تیم  ملی نیز امشب راهی خواهد شد. 

وی در این باره که ظاهرا کی روش امروز ناراحت بود اذعان داشت: ناراحت نبود. طبیعی است که قبل از هر مسابقه نگرانی هایی وجود داشته باشد اما نگرانی نیست.

کفاشیان در این باره که چرا بازی با هند در بنگلور برگزار می شود گفت: اتفاقا کشورهایی که تازه وارد مسابقات مقدماتی جام جهانی شده اند، با انجام چنین کارهایی شرایط را سخت می کنند. انتخاب محل های نامناسب یکی از راههای سخت شدن کار برای رقباست. 

رییس فدراسیون فوتبال درباره مصاحبه اسدی در این باره که نباید بعضی ها خارج از حیطه اختیارات خود عمل کنند،  اذعان داشت: من خودم با کی روش صحبت کرده بودم و به وی گفتم که فقط درباره مسایل فنی صحبت کند که کی روش هم قبول کرد. در فدراسیون هم نباید کسی علیه تیم ملی و کادرش صحبت کند. هر کسی می خواهد صحبت کند این موضوع را به من انتقال داده و من آن را به کی روش بگویم.

وی درباره عدم تعامل بین تیم های ملی بزرگسالان و امید اظهار داشت: با کاشانی و کی روش در این باره صحبت کردیم. اگر تعامل به جلسات است، جلسه هم می گذاریم. در حال حاضر مسابقات مقدماتی جام جهانی در اولویت است و پس از آن مسابقات امیدها در اولویت قرار  خواهد گرفت.

کقاشیان درباره شرایط تیم امید گفت: امیدها شرایط خوبی دارند هر چند یک سری نارضایتی ها هم هستند.

رییس فدراسیون افزود: کاشانی انسانی بسیار باتجربه است و عزم خود را جزم کرده تا تیم به المپیک برود. به نظرم او به خوبی کار می کند و با ما هماهنگ است. 

وی درباره برنامه ریزی تیم ملی برای دیدار با عمان گفت: ما اردوی یک هفته ای در دوبی خواهیم داشت که بعد از بازگشت از هند در کشور امارات برگزار خواهیم کرد. سعی می کنیم شرایطی را ایجاد کنیم که بازیکنان در آب و هوای عمان با مشکلی مواجه نشوند

کفاشیان  درباره حامیان تیم ملی و نارضایتی بازیکنان از آل اشپورت نیز گفت: همراه اول شرکت تجاری است که از ما حمایت می کند. از  آل اشپورت هم راضی هستیم. بازیکنان نباید از تیم ناراحت باشند. ما بایدا ناراحت باشیم که نیستیم.