به گزارش خبرنگاراعزامی برنا به تایلند، بعد از پایان جلسه منیجر میتینگ چهل و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و رجیستر وزنه برداران شرکت کننده در رقابت ها، استارت لیست مسابقات توسط کمیته برگزاری رقابت ها منتشر شد. با اعلام استارت لیست نهایی این رقابتها 3  وزنه بردار ایرانی در صدر اوزان خود قرار دارند. پس از برگزاری کنگره فنی مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان، استارت لیست نهایی اوزان مختلف نیز مشخص شد که طی آن امیر حقوقی در 85 با با رکورد ورودی 360 کیلوگرم، علی هاشمی در 94 با رکورد ورودی 385 کیلوگرم و بهادر مولایی در 105+ با رکورد ورودی 410 کیلوگرم در صدر اوزان خود قرار گرفتند و به عنوان شانس های نخست کسب مدال طلا در این رقابتها معرفی شدند.

در این استارت لیست مجید عسکری وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم کشورمان با رکورد ورودی 295 کیلوگرم بعد از دو نماینده از چین و کره شمالی در مکان سوم است. در دسته 69 کیلوگرم جابر بهروزی با رکورد ورودی 320 کیلوگرم بعد از وزنه بردار کره شمالی  در مکان دوم است و سجاد بهروزی هم با رکورد ورودی 310 کیلوگرم در مکان پنجم قرار دارد. در دسته 77 کیلوگرم با رکورد ورودی 340 کیلوگرم بعد از کازوف از قزاقستان، مشترکا با سه وزنه بردار دیگر در رده دوم قرار دارد. همچنین در دسته 94 کیلوگرم مصطفی رجایی با رکورد ورودی 365 کیلوگرم پنجم است.

چهل و پنجمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا از صبح فردا با برگزاری رقابتهای وزن 56 کیلوگرم آغاز می شود و مجید عسکری، نماینده دسته 62 کیلوگرم کشورمان روز دوشنبه به روی تخته می رود.