به گزارش سرویس ورزشی برنا در روزهای اخیر شاهد ایجاد حاشیه‌های از سوی برخی افراد بوده‌ایم که متاسفانه منافع شخصی خود را بر منافع ملی ترجیح می‌دهند. اتفاقاتی که در روزهای اخیر رخ داد، دل هر علاقمند به ورزش را به‌درد آورد؛ اینکه با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای جلوگیری از هدر رفتن بیت‌المال شاهد هجمه‌هایی هستیم تا بدین وسیله بخواهند فدراسیون اسکی را تحت فشار قرار دهند؛ غافل از اینکه فدراسیون پای منافع ملی می‌ایستد و ذره‌ای از اصول خود عقب‌نشینی نخواهد کرد.

اینکه عده‌ای بخواهند برای سفرهای غیرضروری و فنی خود، فدراسیون را تحت فشار قرار دهند، حربه‌ای ناکارآمد است. فدراسیون اسکی اعلام می‌کند هرگز مقابل زیاده‌خواهی کوتاه نخواهد آمد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در مسیر رشد و توسعه این رشته ورزشی گام بردارد. بدون شک اهالی واقعی اسکی و آنهایی که دل و قلبشان برای این رشته می‌تپد، همچون گذشته سالم و پاک به فعالیت خود ادامه خواهند داد و فدراسیون اسکی در کنار آنها تلاش می‌کنند این رشته را به موفقیت رهنمون سازد.

همواره در هر عرصه‌ای افرادی هستند که با حاشیه‌سازی و ترجیح منافع شخصی خود بر منافع ملی درصد سنگ‌اندازی گام برمی‌دارند و اسکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو فدراسیون اسکی بدون توجه به زیاده‌خواهی‌ها، در کنار دلسوزان واقعی این رشته خواهد بود چرا که دیگر دوران باج خواهی به سر آمده است و قطعا فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران با خاطیان برخوردهای قانونی خواهد کرد.

تک تک اعضا و کادر اجرایی فدراسیون اسکی، مردم ورزش دوستِ مناطقی که در آنها اسکی فعالیت پویاو همیشگی دارد، آنهایی که بازوان اصلی فدراسیون هستند؛ همان‌هایی که با بینش عمیق فرهنگی، ورزشی و سیاسی همواره در صحنه‌های گوناگون دفاع از هویت ایرانی و تقویت ارزش‌های اسلامی پیشتاز و افتخارآفرین بوده‌اند و همواره به سربلندی و اقتدار کشور خویش جلوه‌ای درخشان بخشیده‌اند را درخور تکریم و تشکر می‌دانند. فدراسیون اسکی همواره احترام والایی برای این مردم قائل بوده و تمام و کمال خود را در خدمت آنها می‌داند.

فدراسیون اسکی ایران به عنوان یک نهاد خدمتگزار هیچگاه به خود اجازه نمی‌دهد در مورد مردمِ استان، شهرستان، بخش، دهستان، شهر و روستا کلامی به نکوهش را به زبان آورده و همواره با تکریم، سخنانی را در خصوص تک تک مردم عزیز ایران اسلامی بیان کرده و خواهد کرد. بر همین اساس شیطنت‌های صورت گرفته از سوی برخی افراد در راستای حاشیه سازی برای فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران است.