به گزارش سرویس ورزشی برنا در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر سایپا و فولاد به مصاف هم می روند. دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر سایپا حضور نیافت و به جای او کوروش بختیاری زاده مربی فولاد پاسخگوی سئوالات خبرنگاران بود.

بختیاری‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سایپا و فولاد گفت: با توجه به اینکه باید در زمین نیروی زمینی تمرین می‌کردیم، تیم نیروی زمینی همین ساعت زمین را در اختیار فولاد قرار داد و اسکوچیچ به خاطر تمرین قبل از بازی نتوانست در نشست شرکت کند. او از خبرنگاران عذرخواهی و اعلام کرد با وجود احترامی که برای خبرنگاران قائل است نتوانسته در نشست خبری شرکت کند.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل سایپا عنوان کرد: بازی فردا مثل بقیه مسابقات مهم است. بازی سختی داریم چرا که سایپا جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است. ما در حد نام خودمان نتایج خوبی نگرفته‌ایم، اتفاقاتی که از سال گذشته آغاز شد به اجبار به خاطر مسئله‌ سربازی برخی از بازیکنان را از دست دادیم و پایه و اساس تیم تغییر کرد. به همین دلیل اسکوچیچ مجبور شد تیم جدیدی را روانه مسابقات کند. تفکر اسکوچیچ این بود که ریسک کرده و تیمی جوان را روانه مسابقات کند. این مسئله خواه یا ناخواه نیاز به زمان دارد و مطمئنم تیم بهتر از این خواهد شد و امتیازات لازم را کسب می‌کند.

بختیاری‌زاده در واکنش به این مسئله که دیدار فردا آخرین فرصت اسکوچیچ خواهد بود، گفت: این نظر از دیدگاه چه کسی است؟ من این مسئله را قبول ندارم و اصول فکری باشگاه بر این مبنا نیست چون همه ما از جمله من به اسکوچیچ اعتقاد داریم. بار دیگر تاکید می‌کنم که تیم نتیجه خواهد گرفت و سال‌های سال اسکوچیچ در فولاد می‌ماند.

مربی فولاد در پاسخ به این سوال که آیا این تیم برای کسب 3 امتیاز به میدان خواهد رفت، گفت: صددرصد برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم. در بازی با ذوب‌آهن بد بازی نکردیم بلکه بد گل خوردیم. بازیکنان ما جوان هستند و به خاطر فشاری که روی آنها وجود داشت تحت تاثیر گل‌هایی که خوردند، قرار گرفتند. می‌خواهیم به جوانان‌مان اعتماد کنیم و فردا با وجود احترامی که برای تیم خوب سایپا هستیم برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم.

وی در خصوص محروم و مصدومان تیمش عنوان کرد: تنها یوسف وکیا را به دلیل مصدومیت رباط صلیبی 6 ماه در اختیار نخواهیم داشت.