به گزارش سرویس ورزشی برنا، پرویز مظلومی در حاشیه تمرین استقلال اظهار داشت: شرایط ما با موجودی که در تمرینات داریم خوب است. می خواستیم یک اردو بگذاریم که متاسفانه نشد. یکسری از بازیکنان ما مصدوم هستند. کرار که هنوز به ما ملحق نشده و سه بازیکن هم در اردوی تیم ملی بزرگسالان داریم. فرشید اسماعیلی هم در اردوی تیم امید بود دماغ شکسته به ما تحویل داده شده است. به هر حال با همین پتانسیل باید مقابل پدیده قرار بگیریم که تیم خوبی است. انگیزه ما بالاست و امیدوارم صدرنشینی خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: ما 20 روز است بازیکنان ملی پوش خود را نمی بینیم و نمی دانیم شرایط آن ها چگونه است. بازیکنان تیم امید که چهارشنبه بازی دارند و فکر نمی کنم به بازی ما برسند. البته فعلا فقط روزبه چشمی را در تیم امید داریم. حالا بازیکنان تیم ملی بزرگسالان که فردا بازی دارند و می توانیم از آنها استفاده کنیم. با این حال اولویت کمک به تیم ملی است.

سرمربی استقلال در خصوص وضعیت کرار تصریح کرد: کرار مشکل مسکن دارد که هنوز باشگاه نتوانسته مشکلش را حل کند. ما روی این بازیکن حساب باز کردیم اما با این وضعیت نمی توانیم از او استفاده کنیم. فکر می کنم این وضعیت هم به ضرر خود کرار است و هم استقلال. 

وی درخصوص احتمال جدایی افشارزاده اذعان داشت: افشارزاده زحمت زیادی برای استقلال می کشد و من در جریان احتمال جدایی او نیستم. امیدوارم که حضور او ادامه داشته باشد. به هر حال هرکسی بیاید مهم این است که بتواند کمک کند و در باشگاه باشد. انشاالله که افشارزاده باشد اما شاید شرایط طوری باشد که نفر دیگری جای او را بگیرد. به هر حال هرکسی قرار است بیاید امیدوارم تعامل خوبی داشته باشد و مسائل مالی را حل کند.

مظلومی در خصوص غیبت بازیکنانش در بازیهای آینده بیان کرد: ما روی این حساب کردیم که شاید بازیکنان ملی پوش ما در بازی آینده نباشند و بر همین اساس تمرین می کنیم. 

وی درباره تعطیلی لیگ برتر بعد از گذشت سه هفته دیگر ادامه داد: این تعطیلی ها واقعا تیم ها را اذیت می کند و نمی دانم چطور باید با آنها برخورد کنیم. به هر حال امیدوارم بتوانیم برنامه ریزی خوبی برای تعطیلات داشته باشیم. با این حال فکر می کنم این تعطیلات هم به ضرر باشگاه ها است و هم تیم ملی. چون بازیکنان از شرایط بازی جدا می شوند. به هر حال کی روش هم حق دارد چون دوست دارد تیمش در اختیارش قرار داشته باشد. از آن سمت لیگ را تعطیل می کنند و مطمئنا کیفیت لیگ هم پایین می آید. این موضوع به نفع فوتبال ما نیست.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه بازی ایران مقابل عمان را مشاهده کرده گفت: من بازی را ندیدم. با این حال فکر می کنم تیم ملی جوانگرایی خوبی انجام داده است. امیدوارم بتوانیم روی تیم ملی مان بیشتر از این کار کنیم و تیم خودمان را قوی تر کنیم.

وی در خصوص حضورش در بازی امروز یادبود نوروزی گفت: بازی امروز کار خوبی است که از سوی یکسری انجام شده است و ما هم سعی کردیم نهایت همکاری را انجام دهیم. با اینکه نوروزی بازیکن حریف بوده اما این اتفاق تلخی که رخ داده را باید کمک کنیم تا برایش خانواده قابل درک باشد.