به گزارش سرویس ورزشی برنا، سعید عزیزیان در خصوص وضعیت دروازه‌بان‌های تیم امید گفت: در حال حاضر سه دروازه‌ بان خوب در تیم ما حضور دارند که سطح فنی بالایی دارند و انتخاب دروازه ‌بان اول از بین آنها واقعا کار سختی است. خوشبختانه تمرینات خوبی را هم در قطر برگزار کردیم و هر سه دروازه‌ بان در بهترین شرایط به سر می‌برند.

وی با اشاره به عملکرد خوب محمدرضا اخباری در سه بازی گذشته تیم امید در رقابت‌های غرب آسیا بیان کرد: اخباری در هر سه بازی ما عملکرد خوبی داشت و در هر سه بازی ما تجربیات خوبی را کسب کرد و به نظر می‌تواند کاندیدای بهترین دروازه‌بان جام باشد.

مربی دروازه‌بان‌های تیم امید در خصوص عملکرد تیم امید در سه بازی گذشته گفت: تیم ما شروع خوبی داشت و با ارائه بازی منطقی، بحرین را از پیش‌رو برداشت. مقابل عربستان هم که یکی از بهترین بازی‌های خودمان را انجام دادیم و می‌توانستیم با اختلاف گل آنها را شکست بدهیم که متأسفانه با بدشانسی، محقق نشد. در بازی نیمه نهایی هم مقابل تیم با انگیزه و دونده یمن خوب بازی کردیم و با کسب پیروزی فینالیست شدیم. در مجموع تیم ما با وجود شرایط سخت آب‌وهوایی و ساعت نامناسب مسابقات، عملکرد قابل قبولی داشت و امیدوارم که با قهرمانی کارمان را در بازی‌های غرب آسیا تمام کنیم.

وی ادامه داد: البته بازی سختی مقابل سوریه پیش ‌رو داریم و باید منطقی و حساب شده بازی کنیم. سوریه تیم با کیفیت و جنگنده‌ای است و بازی‌های خوبی را تا قبل از فینال به نمایش گذاشتند. امیدوارم که بچه‌های ما با تمرکز و منطقی مقابل سوریه بازی کنند را مسابقات را با پیروزی و قهرمانی به پایان برسانیم.