به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمدرضا مهاجری اظهار داشت: در تعطیلات مجدد لیگ برتر بازیهای دوستانه مناسب و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و اکنون برای بازی با استقلال در آمادگی کامل به سر می بریم.

وی افزود: برخورداری از بازیکن خوب به تنهایی باعث برد یک-یک تیم نمی شود بلکه باید روحیه مناسب نیز وجود داشته باشد که اکنون این شرایط بر تیم پدیده حاکم است و با این روحیه ای که در بازیکنان وجود دارد، شک نکنید که می توانیم تیم استقلال تهران را شکست دهیم.

مهاجری با اشاره به حساسیت بالای بازی با استقلال اظهار کرد: بازی در مقابل استقلال و پرسپولیس هرقدر هم که در جدول شرایط خوبی نداشته باشند سخت و دشوار خواهد بود چرا که این دو تیم از بهترینها هستند و حالا استقلال نیز صدرنشین لیگ است و این شرایط را برای ما ممکن است سخت تر هم کند.

سرمربی تیم پدیده افزود: بازیکنان جوان و باتجربه ما آماده اند تا حضوری قدرتمند در لیگ برتر داشته باشند و بر همین اساس همه مطمئن باشند که اگر همین روند در تیم حاکم باشد، پدیده تا پایان فصل شگفتی ساز می شود.

مهاجری در ادامه پیرامون مصدومیت چند بازیکنش در تیم پدیده نیز گفت: در حال حاضر دو بازیکن تاثیر گذار تیم یعنی حسین بادامکی و یونس شاکری در شرایط مناسبی قرار ندارند و تیم پزشکی در حال معالجه این دو بازیکن خوب است و نمی دانیم که آیا آنها می توانند به بازی برسند یا خیر.