به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد مایلی‌کهن مدیر فنی تیم ملی امید بعد از بازگشت به ایران گفت: در ابتدا در گذشت حجاج و فوت ناگهانی هادی نوروزی عزیز را به خانواده‌های آنها تسلیت می‌گویم و امیدوارم که ما را در غم خود شریک بدانند.

وی درباره کارشکنی‌هایی که در حق ایران شد اظهار داشت: بالاخره ورزش است و یکسری حوادث دارد اما خوشبختانه همه تیم، بازیکنان و کادر تصمیم‌شان این بود که با وجود همه مشکلات موفق شوند که این اتفاق رخ داد.

مایلی‌کهن درباره اینکه کدام بازیکنان از نظر شما خوب بازی کردند عنوان کرد: همه آنها از دل و جان مایه گذاشتند. به عنوان مثال مطهری که بخیه خورده بود بیشترین تلاش را داشت ما جوان‌های با استعداد فراوانی داریم که امیدوارم به آنها بها داده شود. من از فدراسیون و آقای کاشانی تشکر می‌کنم که زحماتی زیادی کشیدند.

مدیر فنی تیم ملی امید در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید این تیم المپیکی شود تصریح کرد: نمی‌توانم صددرصد بگویم چون برخی اتفاقات قابل پیش‌بینی نیست اما بازیکنان ما شایسته این موضوع هستند که امیدوارم اتفاق بیفتد.

محمد مایلی کهن در ادامه پس از استعفای محمد خاکپور در جمع خبرنگاران گفت: من مانند محمد خاکپور قصد مصاحبه کردن نداشتم. همه زحمات به گردن خاکپور است اما یکسری صحبت‌هایی کردند که باعث ناراحتی او شد. او برای استعفای خود دلایلی دارد.

وی افزود: پیش از شروع مسابقات غرب آسیا خاکپور پاکتی به من داد و از من خواست تا پایان مسابقات این پاکت را باز نکنم و من هم همین کار را کردم و زمانی که پاکت را دیدم متوجه شدم چنین تصمیمی گرفته است.

مدیر فنی تیم امید خاطرنشان کرد: خاکپور مطالبی عنوان کرده که من در جریان آنها هستم. با وجود اینکه از جمله حبیب کاشانی تلاش زیادی کردند به تیم امید کمک کنند و این تیم منظم کارهایش را انجام دهد اما یکسری مشکلات وجود دارد. خاکپور بیشتر به خاطر اینکه شأن و شخصیت مربیان ایرانی زیر سوال رفته دلخور است. امیدوارم این مسائل حل شود چرا که هیچ چیزی غیرقابل حل نیست.