به گزارش سرویس ورزشی برنا در این دوره از رقابت ها 100 نفر شرکت کننده در قالب 10 تیم از استانهای اصفهان، اردبیل، البرز، تهران، گیلان، مازندران، سیستان و بلوچستان، کهکیلویه و بویر احمد، کرمان و کرمانشاه حضور داشتند.

محمود رشیدی رییس فدراسیون ورزش های رزمی خاطر نشان کرد: مسابقات برگزار شده شاکله اصلی تیم های ملی جوجیتسو کشور را مشخص کرد و تیم منتخب همان تیمی خواهد بود که تا پایان سال 2016 میلادی به تمامی رویدادهایی که فدراسیون تشخیص دهد، اعزام خواهند شد.

سیدنوشا باقری سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های رزمی و مسئول برگزاری مسابقات اذعان کرد: این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو با توجه به برگزاری دوره تئوری و عملی یکسان سازی قوانین داوری جوجیتسو در روز قبل در سلامت کامل و به دور از حاشیه برگزار گردید.

حسین عابدی مدیر سازمان تیم های ملی نیز افزود: مسابقات در سطح فنی بالایی برگزار شد و تقابل چهره های جوان و جویای نام برابر ملی پوشان و قهرمانان جهانی و آسیایی جذابیت بازی ها را دو چندان کرد. نفرات جامانده از این رقابتها نیز با نظر کادر فنی به این نفرات اضافه خواهند شد و نفرات اصلی تیم پس از چند دوره ریزش درون اردویی مشخص خواهند شد.

 

نتیجه انفرادی مسابقات:

وزن 56-؛ مهیار کاملی لنگرودی

وزن 62-؛ بیژن برهان زهی

وزن 69-؛ پیمان وظیفه شناس

وزن 77-؛ محمد راحت طلب

وزن 85-؛ سعید زرآئینه

وزن 94-؛ غلامحسین دواتگر

وزن 94+؛ سلیم جوکار

 

نتیجه کاتای تیمی:

تیم اول: استان مازندران

تیم دوم: استان اصفهان

تیم سوم: استان سیستان و بلوچستان