به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم استقلال از ساعت 15 امروز در ورزشگاه ثامن میهمان پدیده بود که این دیدار با تسای یک بر یک به پایان رسید.

استقلالی ها در ابتدای این بازی هم مثل دیدار با راه آهن غافلگیر شدند. در دقیق 3 بازی مهدی خیری روی اشتباه و غافلگیری مدافعان راه آهن از فرصت استفاده کرد و دروازه مهدی رحمتی را باز کرد. در ادامه بازی هم استقلالی ها که انتظار دریافت گل زودهنگام را نداشتند نتوانستند بازی را به خوبی اداره کنند و توپ و میدان دست پدیده بود. بازیکنان پدیده موقعیت هایی هم برای گلزنی داشتند اما واکنش های رحمتی مانع گلزنی آنها شد.

در نیمه دوم استقلال بازی را بهتر آغاز کرد. شاگردان مظلومی حملاتی را روی دروازه پدیده تدارک دیدند تا در نهایت مرادمند در دقیقه 65 با گل به خودی، بازی را به تساوی کشاند.

استقلال با این تساوی 17 امتیازی و پدیده 10 امتیازی شد.

داور: سیدمهدی سیدعلی ـ کمک‌ها: بابک داوری، حسین طالقانی

پدیده:

مجتبی روشنگر ـ محمود خمیسی(مرادمند 37)، کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، غلامحسین بادامکی، یونس شاکری، محسن یوسفی(عباسیان 70)، میرمهدی خیری(مهرداد رضایی 87)، ابوالحسن جعفری، میثم نقی‌زاده، ایگور پراهیچ

سرمربی: رضا مهاجری

استقلال:

سیدمهدی رحمتی ـ خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا (پروپجیج53)، هرائل مگویان، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، میلاد شیخ‌فخرالدینی (روزبه چشمی 53)، سجاد شهباززاده(برزای 87)، جابر انصاری، محمدامین حاج‌محمدی

سرمربی: پرویز مظلومی

اخطار:

پدیده - حسن جعفری (45) - میثم نقی زاده (45) - رضا ناصحی (81)

استقلال - میلاد فخرالدینی (50) - روزبه چشمی(76 )