به گزارش سرویس ورزشی برنا، در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر تیم های پرسپولیس و صبا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی یک - یک رضایت دادند.

سرخپوشان که هم قسم شده بودند تا بخاطر درگذشت کاپیتانشان یک برد کسب کرده و آن را به هادی فقید تقدیم کنند، بازی را طوفانی آغاز کرده و چندبار اما نصفه و نیمه به دروازه صبا نزدیک شدند اما موفق به باز کردن دروازه لک نشدند. صبایی ها نیز که برای کسب دومین برد پیاپی به تهران آمده بودند، روی ارسال جلال علی محمدی و ضربه دیدنی محمد قاضی در دقیقه 20 به گل رسیدند. دقیقه 24 نیز آنطور که هماهنگ شده بود یاد هادی نوروزی گرامی داشته شد. در ادامه صبایی ها با میدان داری بازیکنان خط میانی اش نیمه اول را با برد به رختکن رفت.

پرسپولیس که نمی خواست بازنده این دیدار باشد، در نیمه دوم کاملا مسلط بازی کرد و چندبار روی دروازه صبا خطرناک ظاهر شد اما ضربات آنها با واکنش های خوب لک و برخورد به تیرک دروازه مانع از گلزنی میزبان شد. سرانجام حملات دامنه دار پرسپولیس نتیجه داد و در دقیقه 85 روی ارسال از جناح راست محوطه صبا، پرواز طارمی و ضربه سر او کار را به تساوی کشاند.

اتفاق ناخوشانیدی هم در این دیدار بین رضا نورمحمدی و قاسم دهنوی رخ داد و آنها با فحاشی که در این دیدار و در دقایق پایانی انجام دادند حتی احترام کاپیتان بااخلاقشان را نگه نداشتند.