به گزارش سرویس ورزشی برنا به گزارش سرویس ورزشی برنا در آخرین بازی هفته هخشتم لیگ برتر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با تسوای 1-1 برابر صبا متوقف شد.

علی دایی سرمربی صبا در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: به نظر من بازی خوبی بود. هر دو تیم برای بردن آمده بودند و خوب بازی کردند ولی متاسفانه ما دقایق آخر برد را با تساوی عوض کردیم. به بازیکنان خودم خسته نباشید می‌گویم. در آن جو و هیاهو با مسائلی که از قبل شروع شده بود متاسفانه با سطح داوری ضعیفی که در این بازی حاکم بود، توانستند مردانه بجنگند.

وی افزود: نیمه دوم با اینکه بیشتر توپ در اختیار پرسپولیس بود، اگر کمی دقت می‌کردیم می‌توانستیم اختلاف را زیاد کنیم. دو، سه موقعیت خوب به دست آوردیم. به نظر من اگر در همان صحنه که اوسانی توپ را به گل تبدیل نکرد توپ گل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد. همه بازیکنان زحمت کشیدند و من به همه خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله خودمان را برای بازی بعدی آماده می‌کنیم.

دایی درباره خشونت بالای بازی تیمش و اعتراضات فراوان به داور بازی گفت: در بازی همیشه درگیری و این گونه مسائل پیش می‌آید. اگر داور خطاهایی که روی مهاجمان ما انجام می‌شد را می گرفت، آن زمان شما باید درباره درگیرانه بازی کردن بازیکنان از آقای برانکو سوال می‌پرسیدید نه از من. وقتی این همه خطا روی بازیکنان ما گرفته نمی‌شود و با یک اشاره کوچک روی بازیکنان حریف داور خطا می‌گیرد و تمام صحنه‌های 30 به 70 را به نفع حریف سوت می‌زند کاری از دست من برنمی‌آید. صحنه‌های بازی را ببینید. ما یک برنامه (برنامه 90) داریم که آن هم به خاطر وقت کمی که دارد، فقط به خطاهای درون محوطه جریمه می‌پردازد. اما به خطایی که بیرون محوطه جریمه اتفاق می‌افتد، توجهی نمی‌شود. هیچ کس به این مسائل توجه نمی‌کند و ما هم هرچه بگوییم اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد.

او تاکید کرد: به نظرم شرایط به گونه‌ای بود که نمی‌خواستند پرسپولیس یک غم دیگر را تجربه کند و به خاطر همین تمام سعی‌شان را کردند که این بازی به هر صورتی که شده برای پرسپولیس دربیاید.