به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابتهای جودو قهرمانی جوانان جهان امروز سه شنبه در بخش تیمی پیگیری شد که تیم کشورمان در اولین دیدار به مصاف آلمان را و با برتری در این دیدار راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

تیم ملی کشورمان در این مرحله یه دیدار مصر رفت و را شکست برابر حریف راهی گروه بازنده ها شد. جوانان کشورمان در گروه شانس مجدد در اولین پیکار نتیجه را به بلاروس واگذار و عنوان هفتم را به خود اختصاص داد.  در این بخش تیم های ژاپن و گرجستان راهی بازی نهایی شدند. مصر در برابر روسیه و بلاروس در مصاف با ازبکستان هم برای کسب مدال برنز تلاش می کنند. 

تیم ملی جوانان کشورمان در این مسابقات با ترکیب خجسته، فتحی پور، تیزتک، نیک اقبال، رشیدی، ملک زاده و صفویه به مصاف رقبای خود خواهد رفت. 

در بخش انفرادی این مسابقات ژاپن با دو طلا، دو نقره و یک برنز قهرمان شد. روسیه با دو طلا در جای دوم ایستاد و کره جنوبی با یک طلا، یک نقره و سه برنز عنوان سوم را کسب کرد. تیم کشورمان نیز با یک عنوان پنجمی مهدی فتحی پور و یک عنوان هفتمی محمد رشنونژاد به کار خود پایان داد. قاسمی، خجسته، تیزتک، نیک اقبال، رشیدی، ملک زاده و صفویه هم از دور رقابتها کنار رفتند.