به گزارش سرویس ورزشی برنا، سایت تیراندازی به اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی ساعت 10 دوشنبه ( 7 دی ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان رسما به بهره برداری می رسد.

کار احداث این سایت تیراندازی از چند ماه قبل آغاز شد و در کمتر از چهار ماه به مرحله بهره برداری رسید تا دوشنبه با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان رسما به مرحله بهره برداری برسد.

مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص احداث این سایت تیراندازی اظهار داشت: چند ماه قبل با درخواست فدراسیون تیراندازی، عملیات احداث این سایت در مساحت500 متر مربع آغاز شد تا با توجه به در پیش بودن مسابقات آسیایی این رشته ورزشی، کمپ تیم های ملی تیراندازی به استانداردهای جهانی نزدیک شود.

وی افزود: این سایت شامل فضای مدیریتی ،اتاق اسلحه خانه، لابی بزرگ و فضایی زیبایی است تا ورزشکاران پس از انجام تمرینات یا مسابقات تیراندازی، بتوانند در آن حضور یابند.

لازم به یادآوری است که چندی قبل نیز سید مهدی هاشمی رییس فدراسیون تیراندازی در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان از مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بابت احداث به موقع این سایت مجهز، تقدیر و تشکر نمود.

قرار است مسابقات آسیایی اهداف پروازی به میزبانی فدراسیون تیراندازی کشورمان، اردیبهشت ماه سال آینده در این سالن برگزار شود.