به گزارش سرویس ورزشی برنا، غلامرضا شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون تیر و کمان حضور پیدا کرد. محمد علی شجاعی در حاشیه این بازدید در خصوص طرح دوباره موضوع دوشغله بودن وی در روزهای اخیر، افزود: کشور از توجه و رسیدگی زیاد به مسایل کوچک آسیب می بیند و درحالی که باید بیشتر به منافع ملی توجه کنیم .

شجاعی با بیان اینکه چنین مسایلی در سایر کشورها خیلی ساده حل می شود، ادامه داد: به جای پرداختن به مسایل کوچکی از این دست، باید اجازه دهند فدراسیون تیراندازی در کمال آرامش کار خود را پیش ببرد، بی تردید هر فردی که مانع پیشرفت ورزش باشد دلسوز ورزش و کشور نیست و تنها به منافع شخصی اش می اندیشد و با این کار خود به کشور خیانت می کند.

وی اظهار داشت: دیگر همه می دانند که من در کمیته ملی المپیک نیستم و دوست دارم در آرامش کارم را در فدراسیون تیراندازی با کمان ادامه دهم و حداقل 10 بار از طریق رسانه ها درخصوص استعفایم صحبت کرده ام و به نظرم صحبت در این خصوص کافی است .

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: حیف است وقت مردم را با طرح چنین مسایلی بگیریم و به جای تکرار چنین صحبت هایی خوب است به طور مثال از من بپرسند چرا برنامه ای برای تیم های ملی نداری یا برنامه فدراسیون برای تیم های ملی چیست.

شجاعی ادامه داد: ریز شدن در مسایلی از این دست دردی را درمان نمی کند، کاش نگاه ها عوض شود و از رییس فدراسیون درخواست های دیگر مطرح شود اما متاسفانه در حال حاضر موضوعاتی مطرح می شود که سودی برای ورزش ندارد.

وی تاکید کرد: همه باید کمک کنیم زیرا سایر کشورها هم اکنون با تجهیزات کامل تلاش می کنند و برنامه های خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های جهانی و بازی های المپیک جلو می برند.

شجاعی تصریح کرد: انتقاد از نظر من هیچ مشکلی ندارد اما اجازه ندهیم که مخالفان هر چه را می خواهند از طریق رسانه ها دنبال کنند.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان در ادامه گفت: کمانداران جزو بهترین ورزشکاران کشور هستند و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک قطعا راه آنان برای موفقیت های بیشتر باز می شود.

وی حضور مسئولان ورزشی در محل اردوهای تیم های ملی را دلیلی برای انگیزه بیشتر ورزشکاران عنوان کرد و گفت: تیراندازی با کمان در یکسال گذشته با تمام نداشته هایش موفقیت های زیادی کسب کرده است و توانسته اردوهای آماده سازی خود را به بهترین شکل اداره کند.

شجاعی ادامه داد: موفقیت تیراندازی با کمان در المپیک و مسابقات جهانی آنتالیا می تواند پیشرفت تیراندازی ایران را نشان دهد .

نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، چهارشنبه گذشته پس از پایان شوای عالی توسعه ورزش جانبازان و معلولان در جمع خبرنگاران، گفت: شجاعی رییس فدراسیون تیراندازی با کمان دو شغله است و این مساله از نظر قانون خلاف محسوب می شود.