به گزارش سرویس ورزشی برنا در هفته نخست از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور تنها یک دیدار بین دو تیم نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران برگزار شد و دو دیدار دیگر این هفته به تعویق افتاد.

محمدهادی بیک رئیس سازمان لیگ واترپلو اظهار داشت: بر اساس بخشنامه فدراسیون، تیم‌های حاضر در لیگ باید تا تاریخ 25 آذرماه امسال نسبت به ارسال تمام قراردادهای خود برای صدور آی‌دی کارت اقدام می‌کردند.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی تیم‌ها بعد از روز مقرر برای تکمیل پرونده خود مراجعه کردند و فدراسیون نیز از تمام اختیارات خود استفاده کرد و دو دیدار از هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو کشور را به تعویق انداخت.

رئیس سازمان لیگ واترپلوی کشور خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم فدراسیون دیدار تیم‌های دانشگاه آزاد و نوفلاح در تهران و مسابقه تیم‌های سپاهان و نیروی زمینی در اصفهان به تعویق افتاد تا تیم‌ها در این هفته نسبت به صدور آی‌دی کارت‌های خود اقدام کنند.

بیک گفت: هنوز تاریخ برگزاری این دو دیدار معوقه مشخص نشده و فدراسیون و سازمان لیگ پس از تکمیل نواقص پرونده توسط تیم‌ها نسبت به این موضوع تصمیم‌گیری و تاریخ برگزاری این دو مسابقه را مشخص و اعلام خواهند کرد.