به گزارش سرویس ورزشی برنا، فراز کمالوند در نشست خبری قبل از بازی با سایپا، اظها‌ر داشت: نتایج تیم در نیم فصل اول هم از نظر من و هم از نظر باشگاه مطلوب بوده و حتی می‌توانستیم در جایگاه بهتری قرار بگیریم، ولی به‌ هر‌ حال به اهدافی که داشتیم رسیدیم و امیدوارم با شروع تعطیلات و پس از برگزاری اردو در نیم فصل دوم بهتر از این باشیم. کارنامه ورزشی من نشان داده است که همیشه در نیم فصل دوم نتایج بهتری می گیرم.

وی در خصوص رفتن مهدی کیانی به تیم تراکتورسازی گفت: شاید رفتن کیانی از تیم ما رفتار حر‌فه‌ای نباشد، ولی در اینجا بحث حر‌فه‌ای وجود ندارد و موضوع همدلی، صمیمیت و عشق بین دو تیم گسترش فولاد و تراکتورسازی است و در انتقال مهدی کیانی به تراکتورسازی به خواست هو‌اد‌ا‌ران تراکتورسازی احترام گذاشتیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد افزود: کیانی با رضایت کامل و پس از کسب اجازه از مالک، هیات مدیره و مدیر‌عامل باشگاه در اختیار تراکتورسازی قرار دادیم. از زحمات مهدی کیانی تشکر می‌کنم و ما یک بازیکن خوب به نام امیر حسین کریمی داریم که در نیم فصل اول بسیار از او راضی بودم و حتی اگر با رفتن کیانی تیم ما لطمه‌ای بخورد چیز زیادی را از دست نداده‌ایم، چون این بازیکن به جای دوری نرفته است و در تیم تراکتورسازی بازی می‌کند.

کمالوند در خصوص بازی فردا مقابل سایپا، خاطر‌نشان کرد: سایپا تیم بسیار با تجربه و خطرناکی است و ما هم در زمین خودمان بازی می‌کنیم و گرفتن سه امتیاز می‌تواند کمک زیادی به ما کند. بازیکنانی که به جمع ما اضافه شده‌اند اگر در وضعیت خوبی قرار داشته باشند احتمالا از دو، سه نفر آنها استفاده کنیم.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل این تیم نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: پرونده نقل و انتقالات گسترش فولاد با جذب چهار بازیکن بسته شد و بامداد فردا هم لئوناردو پیمنتا از برزیل به تبریز می‌آید و دیگر نه بازیکنی می گیریم و نه بازیکنی را از دست می‌دهیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: دو جلسه هم با آقای امیر قلعه‌نویی برگزار کردم و باشگاه تراکتورسازی هم اعلام کرده که دیگر بازیکنی از تیم ما نمی‌خواهد.

سرمربی گسترش فولاد در مورد مشکل معده‌اش، اظها‌ر داشت: من در روز هشت قرص می‌خورم و مشکلم معده‌ام از قدیم الایام به همراه من بود و با استرس و عصبانیت این مشکل شدیدتر می‌شود و دکتر گفته که باید کمتر حرص و جوش بخورم.

وی در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون انتقال شجاعیان به استقلال می‌شود، خاطر‌نشان کرد: داریوش شجاعیان با ما قرارداد دو ساله دارد و تا پایان این مهلت 100 درصد در تیم ما می‌ماند و اگر هم قرار باشد روزی از جمع ما جدا شود به او توصیه می‌کنم که به تراکتورسازی برود.

بر اساس این گزارش مجید جلالی، سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سایپا به دلیل این که پرواز این تیم ساعت 16:30 انجام می‌شود در نشست خبری قبل از بازی حضور پیدا نکرد.