به گزارش سرویس ورزشی برنا، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سیاه جامگان اظهار داشت: همگان فکر می‌کنند که ما راحت می توانیم سیاه جامگان را می بریم ولی اینطور نخواهد بود. آنها تغییراتی داشته اند و مربی بسیار خوبی دارند و مطمئنا اگر تلاش نکنیم و حریف را دست کم بگیریم مشکل می‌خوریم.

وی افزود: امیدواریم با همت بازیکنان سه امتیاز اول را در نیم فصل دوم بگیریم. ان‌شاءالله هواداران با وجود سرما به کمک ما بیایند. سیاه جامگانی‌ها تیم بسیار خوبی هستند و ما تلاش داریم تا هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی استقلال در مورد آلودگی هوای تهران گفت: ما نمی توانیم پاسخگو باشیم. سلامتی بازیکنان برای ما مهم است. چون بازی انجام می‌شود مجبوریم در این هوا تمرین کنیم. آلودگی هوا در وضعیت خطرناک است و باید یک فکر اساسی برای آن شود. سازمان لیگ و مسئولان شهر تهران باید در این باره تصمیم بگیرند.

وی در پاسخ به سوالی درباره میزان آمادگی طالب لو برای بازی با سیاه جامگان بیان کرد: وحید بازیکن بزرگی است و خیلی خوب تمرین کرده است. مطمئن باشید مشکلی نخواهد بود.

او درباره محرومان و مصدومان تیمش بیان کرد: برزای محروم است و یعقوب کریمی و رحمتی هم مصدوم هستند، هرچند که رحمتی گفته که اگر لازم باشد بازی می‌کند. جا دارد از تیم پزشکی‌مان هم تشکر کنم.

مظلومی در پاسخ به خبرنگار برنا درباره احتمال جذب دو بازیکن اسپانیایی از سوی تیمش گفت: ما هنوز صحبت قطعی در این‌باره نکرده‌ایم. فیلم زیاد به ما داده می‌شود. در وهله اول دنبال بازیکن داخلی هستیم و اگر نتوانیم آنها را جذب کنیم بازیکن خارجی می‌گیریم و شرط ما هم تست فنی است.