به گزارش سرویس ورزشی برنا، ایگور استیماچ در نشست خبری پس از مسابقه مقابل سپاهان اظهار داشت: ما در تمرینات باید کار کنیم که شانس ایجاد موقعیت به وجود آوریم. ما امروز مقابل بهترین تیم لیگ بازی کردیم. لازم است از این موقعیت استفاده کنم و به همکار خود تبریک بگویم. بابت چنین تیم قوی و جوانی.

وی ادامه داد: اصلا شگفت زده نمی شوم از این بابت که در این مدت تنها 5 گل خوردیم. بازی بعدی ما دربی شهر ما مقابل ذوب آهن است. لازم است هر چه زودتر این بازی را فراموش کنیم و تمام تلاش خود را روی ذوب آهن بگذاریم. باز هم به ویسی تبریک می گویم به خاطر تیمی که در لیگ به میدان فرستاده است.

سرمربی سپاهان افزود: ما در ابتدای بازی با عبدالله کرمی مشکلی داشتیم که مجبور به تعویض او شدیم. 10تا 15 دقیقه زمان نیاز داشت که محمدعلی احمدی در قالب تیم قرار گیرد. ما انتظار داشتیم که در 30 دقیقه ابتدایی فشار زیادی بر ما وارد شود. لازم بود که در این لحظات پاسکاری زیادی بکنیم و صبر کنیم تا این فشار فروکش کند تا بتوانیم موقعیت سازی کنیم. ما در بازی های قبلی چندان خوش شانس نبودیم. 

وی درباره عملکرد محرم نوید کیا در این بازی گفت: محرم امروز کار خود را به خوبی انجام داد. اما  خلعتبری و شریفی آن طور که لازم بود نتوانستند کار کنند.

استیماچ درباره پیش بینی خود از عملکرد سپاهان در نیم فصل دوم گفت: من در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود گفتم که نیاز داریم چند بازی قبل از اتمام نیم فصل خاتمه یابند. در این فرصت می توانم آنطور که می خواهم تیم را آماده کنم. ما نیاز داریم که قهرمانی های قبل را فراموش کنیم. به نظر من دو دسته بازیکن وجود دارند. نفراتی که می توانند بازی کنند یا نمی توانند بازی کنند. به همین خاطر همه بازیکنان ما 22 روز در ژانویه فرصت دارند که خود را به تیم اثبات کنند.