به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد ناظم الشریعه در ابتدا گفت: بحث اصلی نشست امروز صبح با رییس کمیته فوتسال انجام هماهنگی های لازم برای مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان بود. در واقع زمان اردوها و امکانات مورد نیاز تا مسابقات قهرمانی آسیا را مورد بررسی قرار دادیم و درخصوص دعوت نامه تاجیکستان که روز گذشته به دست ما رسیده تصمیماتی اتخاذ شد.

وی ادامه داد: درباره حضور تیم ملی در تاجیکستان به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه حضور تیم ملی در این کشور هیچ هزینه ای برای ما نخواهد داشت و شرایط خوبی هم در اختیار تیم ملی قرار می گیرد، دو نماینده از سوی کمیته فوتسال به تاجیکستان اعزام شوند تا پس از بررسی امکانات حضور ما جهت برگزاری اردو و انجام دو دیدار تدارکاتی مقابل تاجیکستان قطعی شود.

سرمربی تیم ملی افزود: البته هدف اصلی ما صرفا پیگیری تمرینات اردویی است و از این جهت برای ما ایده آل خواهد بود، چراکه تاجیکستان به لحاظ آب و هوایی شرایط نزدیکی به کشور ازبکستان که میزبان مسابقات آسیایی است، دارد. 

وی همچنین درباره نشست خود با رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی بیان کرد: پس از نشست با رییس کمیته فوتسال جلسه ای با عباس ترابیان  درخصوص اردوی تاجیکستان و دیدار دوستانه مقابل تیم ملی تایلند داشتم. ترابیان با اهداف ما از اردوی تاجیکستان مبنی بر پیگیری جدی تمرینات با توجه به امکانات خوب پیشنهادی تاجیک ها موافق بود و درباره برگزاری دیدار دوستانه مقابل تایلند هم به وی اعلام کردم که در صورتی که امکان تغییر زمان وجود داشته باشد از این دیدار استقبال می کنیم. در نهایت مقرر شد وی هماهنگی های لازم در این خصوص پیگیری کند و نتیجه نهایی آن را به همراه افتخاری به ما اعلام کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره تقویت کادرفنی تیم ملی و امکانات مورد نیاز برای رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: یک بدنساز و یک ماساژور را به ترکیب تیم ملی اضافه خواهیم کرد و با کادر کامل به ازبکستان می رویم. البته اگر بازی سطح بالایی هم تا پیش از آغاز مسابقات فراهم شود از آن استقبال خواهیم کرد. بطورکلی ما دنبال آرامش هستیم چراکه بازیکنان از دل لیگ بیرون می آیند و بدون شک خسته هستند و به همین دلیل دنبال شرایط آرام برای برگزاری بیست روز تمرینات خود هستیم.