به گزارش سرویس ورزشی برنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ملوان اظهار داشت: بازی سختی بود.ملوان چون بازی نتیجه نگرفته بود  می خواست مقابل ما حداقل امتیاز را بگیرد.در نیمه دوم بچه های ما فوتبال برتری را نشان دادند و به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد:بچه های ما در تمام کردن موقعیت ها خوب عمل نکردند.بارها صاحب موقعیت شدیم.در این زمینه با آنها صحبت می کنیم.البته آنها به شوک نیاز ندارند و خودشان شوکر هستند.

مربی ذوب آهن درباره عملکرد مرتضی تبریزی گفت:دنظر ما نسبت به مرتضی مثل گذشته است.جو روانی تیم روی او سنگینی می کرد.الان در سال سوم حضورش در ذوب آهن جا افتاده و بازدهی اش نسبت به گذشته بیشتر شده است.

وی درباره برگزاری دیدار تیمش در فینال جام حذفی مقابل استقلال اظهار داشت:با بارسلونا هم بازی داشته باشیم فینال فینال است و تفاوتی ندارد با چه تیمی بازی کنیم.در این بازی محکوم به پیروزی هستیم وفرقی ندارد آن تیم استقلال باشد یا تیم دیگری.

حسینی درباره دربی اصفهان و جدال با سپاهان گفت:من با توجه به شناختی که از سپاهان دارم،مطمئن هستم بازی سختی داریم.سپاهان منظم بازی می کند و نسبت به گذشته بهتر شده است.این بازی هم دربی است و شرایط خاص خود را دارد اما ما محکوم به شکست سپاهان هستیم.