به گزارش سرویس ورزشی برنا، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی یک بر یک راه‌آهن مقابل فولاد، اظهار داشت: ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم و برای من ناراحت‌کننده است که بازی با تساوی به پایان رسید. متأسفانه در چند هفته اخیر خیلی راحت امتیاز از دست می‌دهیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که در این بازی از دو، سه بازیکن جوان خود استفاده کردیم و آنها خود را در تمرینات به من تحمیل کردند، اما متأسفم که نتوانستیم با پیروزی بازی را پشت سر بگذاریم تا از مثلث خطرناک پایین جدول خارج شویم. ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و امیدوارم در آینده نتایج هم از آن ما شود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درمورد اعتراض هواداران نسبت به عملکرد بازیکنانش، یادآور شد: به هر حال به همه هواداران احترام می‌گذارم، حق آنهاست که به دنبال موفقیت تیم باشند. ما هم تلاش می‌کنیم آنها را راضی نگه داریم.

اسکوچیچ خاطرنشان کرد: اقداماتی که باشگاه انجام داده راضی‌کننده نیست و امیدواریم در نیم‌فصل گام های عملی بردارند تا بتوانیم با جذب بازیکنان برای موفقیت تیم تلاش کنیم.

وی درحالی که از جای خود بلند شده بود، افزود: فراموش کردم این را بگویم بعضی هواداران شاید از جاهای دیگری خط می‌گیرند تا چنین شعارهایی را علیه باشگاه سر بدهند.