به گزارش سرویس ورزشی برنا، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی تیمش مقابل پدیده گفت: فکر می‌کنم بازی جالبی بود و افت و خیز زیادی داشت. لازم می‌دانم از هواداران‌مان بابت حضور در ورزشگاه تشکر کنم و از طرفی به خاطر اینکه بازی در سطح پایینی را به نمایش گذاشتیم عذرخواهی کنم اما به همین تساوی هم راضی هستیم چرا که امروز خوب نبودیم. نیمه اول دو تیم حالت خواب آلودگی داشتند اما نیمه دوم با 4 گلی که دو تیم به ثمر رساندند، باعث شدند بازی هیجان خاصی به خود بگیرد و تماشاگران از آن لذت ببرند.

برانکو همچنین گفت: امروز آن بازی همراه با پاسکاری که بلدیم و مد نظرمان است را نتوانستیم انجام دهیم و آن طور که باید منسجم نبودیم. همچنین آنقدر که لازم بود تهاجمی بازی کنیم، موفق نبودیم. البته همین یک امتیاز با توجه به اینکه یک بازیکن از دست دادیم، باارزش بود.

وی درباره ادامه روند شکست ناپذیری تیمش در لیگ گفت: این دهمین بازی بود که بدون باخت پشت سر گذاشتیم. همین یک امتیاز برای رسیدن به هدفی که داریم بسیار مهم است.

سرمربی سرخ‌پوشان در ادامه عملکرد تیم داوری بازی را خیلی خوب و عالی توصیف کرد.

ایوانکوویچ در ادامه درباره عملکرد سوشا مکانی در این بازی گفت: او همه تلاشش را کرد که تیم را نجات دهد. در صحنه‌ای که اخراج شد از خوردن گل سوم جلوگیری کرد چون آن گل جبران ناپذیر بود. او با همین گل وضعیتی را به وجود آورد که توانستیم بازی را مساوی کنیم. داور هم به حق او را اخراج کرد.

برانکو ایوانکوویچ همچنین در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: از روند رو به رشد خودمان دور ماندیم. نتوانستیم آن شور و فشاری که در هفته‌های گذشته بر روی حریفان ایجاد می‌کردیم را امروز روی پدیده ایجاد کنیم. البته طبیعی است که در 10-15 مسابقه یک بار نتوانیم آن بازی مورد نظر خود را ارائه کنیم. مشکلی نیست و می‌دانم آینده روشن است و از نتیجه راضی هستم.

وی افزود: شرمنده هوادارانی شدیم که باز هم بی‌شمار به ورزشگاه آمدند و از تیم محبوب خود حمایت کردند. کاش می‌توانستیم دلشان را شاد کنیم و سه امتیاز بازی را به دست آوریم. امیدوارم همین طور پله پله پیشرفت کنیم و با کسب نتایج خوب هواداران‌مان که در سراسر ایران هستند خوشحال کنیم.

برانکو با رد نظر یکی از خبرنگاران که از وی پرسید سوشا در اکثر گل‌هایی که پرسپولیس خورده مقصر است گفت: سوشا امسال دروازه‌بان خوبی بوده و نمی‌دانم منظور شما کدام بازی است اما درباره روند جذب بازیکن در تعطیلات نیم فصل باید بگویم که این به سیاست درون باشگاه بستگی دارد و تا زمانی که چیزی قطعی نشده نمی‌توانم در این خصوص اظهار نظر کنم.