به گزارش سرویس ورزشی برنا، در این جلسه که عصر امروز در دفتر حبیب کاشانی برگزار شد، محمد مایلی کهن، محمد خاکپور، هادی طباطبایی، حسین اخوت و محمد رسایی حضور داشتند.

ضمن اینکه در ابتدای جلسه امروز علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم آلکمار هلند نیز حضور داشت و مسائل و مشکلات مربوط به حضور این بازیکن در تیم امید و مسابقات انتخابی المپیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کادر فنی تیم امید آخرین پیگیری های لازم در خصوص وضعیت جهانبخش و آزمون را ظرف چند روز آینده قرار دهد.

در ادامه این جلسه، کادرفنی تیم امید گزارشی را درباره شرایط برگزاری اردوی بندرعباس، امکاناتی که در اختیار تیم امید قرار گرفته و تمرینات به حبیب کاشانی ارائه کرد.

دیگر موضوع مورد بحث جلسه امروز، برگزاری مراسم بدرقه تیم امید بود که از سوی فدراسیون فوتبال تدارک دیده شده است. طبق هماهنگی های صورت گرفته، مراسم بدرقه تیم امید روز ۱۱ دی ماه برگزار خواهد شد و تیم فوتبال امید با یک روز تاخیر در تاریخ ۱۲ دی عازم مشهد شده و بعد از زیارت بارگاه امام رضا(ع) و صرف ناهار، عصر همان روز عازم دوبی خواهد شد.

در این جلسه همچنین آخرین هماهنگی‌ها و تصمیم‌ها درباره برگزاری اردوی دوبی انجام گرفت و مقرر شد تا رایزنی های لازم برای انجام بازی تدارکاتی با یکی از تیم های امید باشگاهی امارات صورت بگیرد و تیم امید در تاریخ ۱۵ دی آخرین بازی تدارکاتی خود را در اردوی امارات برگزار کند.

در این جلسه همچنین مقرر شد، حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید یک روز زودتر از اعزام تیم و در تاریخ ۱۷ دی عازم دوحه قطر شود و آخرین هماهنگی‌ها برای ورود تیم ایران به محل برگزاری مسابقات را انجام دهد.