به گزارش سرویس ورزشی برنا این مجمع به ریاست مهدى مبینى سرپرست فدراسیون موتورسوارى و اتومبیلرانى و با حضور منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و دست اندرکاران ورزش و جوانان همدان در سالن کنفرانس استادیوم قدس همدان برگزار شد.

در این مجمع سه کاندید به نام‌های محمد امین روحی، علی اکبر نظری و اصغر جهانیان ثبت نام کرده بودند که محمد امین روحی و علی اکبر نظری در این مجمع حاضر نشدند.

در ابتدای این مجمع جهانیان به تشریح برنامه های آتی و مدنظرشان در راستای توسعه و پیشرفت رشته های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی پرداخت و سپس رای گیری انجام و در انتها علی اصغر جهانیان از 15 رای ماخوذه با کسب 14رای برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان همدان انتخاب شد.

مهدی مبینی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مجمع انتخاباتی گفت: اولویت های کاری فدراسیون در گسترش آموزش حرفه ای و همگانی، توسعه مباحث ایمنی و راه اندازی کمیته های پزشکی و ایمنی است.

وی اظهار داشت: برغم شور و هیجان و نشاطی که در این ورزش هست، اما فدراسیون خاموشی هستیم که فائق آمدن بر این وضعیت، نیازمند توسعه مباحث رسانه ای و تبلیغی و بویژه فرهنگ سازی است.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: شخصی که سکان هدایت استان همدان را در دست گرفته است باید با شهرداری در بحث زیر ساختها تعامل ایجاد کرده و در راستای همگانی کردن و استعدادیابی رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی گامهای موثری بردارد.

مهدی مبینی تصریح کرد: هیات های ورزشی در استان ها تلاشگران واقعی ورزش هستند و امیدواریم با حضور این عزیزان مجمع انتخاباتی فدراسیون نیز به خوبی برگزار گردد.