به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها لیورپول به دیدار لسترسیتی صدرنشین رفت و موفق شد با برتری یک بر صفر برابر این تیم بالاخره ترمز تیم رانیری را بکشد و خود نیز پس از چند هفته ناکامی به بردی ارزشمند دست پیدا کند.

لیورپول که هفته گذشته با سه گل برابر واتفورد شکست خورد، در این دیدار موفق شد با گل دقیقه 63 کریستین بنتکه از سد حریف خود بگذرد و صاحب سه امتیاز مسابقه شود و در رده هشتم جدول قرار گیرد.

در دیگر دیدار، منچسترسیتی با نتیجه پرگل 4 بر یک ساندرلند را شکست داد تا بعد از شکست هفته قبل برابر آرسنال به بردی ارزشمند دست یابد. در این دیدار، سیتی خیلی زود روند گلزنی خود را شروع کرد و با ضربه رحیم استرلینگ توانست جلو بیفتد و در ادامه با گل‌های یحیی توره، ویلفرد بونی و کوین دی بروین سه بار دیگر دروازه مهمان خود را باز کرد. هرچند بورینی مهاجم ایتالیایی یکی از گل‌های خورده را در دقایق پایانی پاسخ داد ولی این برای عوض‌کردن نتیجه کافی نبود تا منچسترسیتی در نهایت با نتیجه 4 بر یک این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد و البته یک ضربه پنالتی را نیز بونی از دست داد.

اما چلسی این بار در خانه به مصاف واتفورد رفت که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. ابتدا دیگو کاستا در حالی که چلسی خوب بازی نمی‌کرد توانست در دقیقه 32 کرنر ویلیان را به گل تبدیل کند ولی 10 دقیقه بعد اشتباه مضحک ماتیچ در محوطه جریمه چلسی و هند عجیب او باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد که تروی دینی دروازه چلسی را باز کرد و به این ترتیب، نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز اینگالو توانست گل دوم واتفورد را به ثمر برساند تا شاگردان گاس هیدینک سراپا حمله شوند و بار دیگر توسط کاستا در دقیقه 65 گلزنی کنند. در دقیقه 80 خطای پنالتی روی هازارد باعث شد تا اسکار پشت توپ قرار بگیرد ولی این ضربه را به آسمان زد تا او نیز در این نتیجه مقصر باشد و بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان برسد.

اورتون هم در خانه نیوکاسل قعرنشین با تک گل دقیقه 90 تام کلورلی به پیروزی رسید تا سه امتیاز به حساب تافی ها واریز شود.