به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد خاکپور سرمربی تیم فوتبال امید بزرگترین غایب مراسم بدرقه تیم امید بود.

خاکپور پیش از سفر تیم به مشهد، در مورد غیبتش در مراسم شب بدرقه اعضای این تیم گفت: حقیقتا دلیل غیبتم در این مراسم شخص علی کفاشیان بود. نمی توانم جایی باشم که صداقت نیست و ساکت باشم. اگر در این مراسم حضور داشتم مجبور بودم حرفی بزنم. برای همین نیامدم.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد اینکه هنوز قراردادش را امضا نکرده است گفت: نمی خواهم در این مورد حرف بزنم.

محمد خاکپور درباره خط خوردن احمد نوراللهی از تیم امید و اعتراض باشگاه پرسپولیس به این موضوع، تاکید کرد: پای نوراللهی آسیب دیده بود و جواب آزمایش آن هم هست. اینکه چطور نوراللهی در پرسپولیس بازی کرد را نمی دانم ولی ما باید روی بازیکنی حساب کنیم که هر سه روز یکبار برای تیم امید بازی کند. اگر او را با خودمان به قطر ببریم و نتوانیم بازی بدهیم تیم ضرر می کند.

وی در خصوص غیبت سردار آزمون، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، خط خوردن نوراللهی و مصدومیت روزبه چشمی و اینکه آیا این غیبت ها باعث ضعیف شدن خط میانی و حمله تیم ملی نمی شود گفت: ما هیچ مشکلی در خط میانی نداریم. دوست داشتیم لژیونرها اضافه شوند که طبق قانون این اتفاق رخ نداد. الان بهترین بازیکنان ایران در تیم امید هستند و مشکل خاصی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال امید درباره اینکه مایلی کهن گفته بود قراردادش سر میز شام شب بدرقه تیم فوتبال امید امضا شده است، افزود: از این موضوع بی خبرم. درباره قراردادی که ارزش ندارد صحبت نمی‌کنم.