به گزارش سرویس ورزشی برنا، رئیس فدراسیون فوتبال طی هفته جاری با مسئولان ستادکل نیروهای مسلح دیدار می‌کند.

پس از اینکه تیم ملی ایران در رقابت‌های جام ملت‌‌های آسیا از بازیکنان سرباز مانند مهرداد پولادی استفاده کرد و پس از این رقابت‌ها این دسته از بازیکنان اقداماتی را انجام دادند که اعتماد مسئولان کشوری خدشه‌دار شد، قرار است در همین رابطه طی هفته جاری علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار کند.

علاوه بر رفتارهای بازیکنانی مانند پولادی که حتی تیم ملی را همراهی کردند، از سوی دیگر در آستانه لیگ برتر در فصل گذشته موجی از کارت‌های جعلی پایان خدمت در بین فوتبالیست‌ها فراگیر شد تا این دسته از بازیکنان نیز مانند سروش رفیعی، بختیار رحمانی، احمد عبدالله‌زاده، حسین ماهینی و .. که سابقه دعوت به تیم ملی را داشتند نیز برای همراهی مجدد تیم کی‌روش دچار مشکلاتی شوند.

بر همین اساس قرار است کفاشیان جلسه‌ای برای حل مشکلات این دسته از بازیکنان با مسئولان ارشد ستادکل نیروهای مسلح برگزار کند.

کفاشیان در این جلسه با امیر سرتیپ باقری، معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح دیدار می‌کند با این حال تلاش رئیس فدراسیون دیدار با فیروزآبادی، رئیس ستادکل نیروهای مسلح است تا در این جلسه توضیحات لازم در این خصوص به وی ارائه شود.

در هر صورت و با برگزاری این جلسه کادرفنی تیم ملی می‌تواند به بازگشت زودتر از موعد مقرر بازیکنان سرباز که کارت پایات خدمت آنها دچار مشکل شده امیدوار شوند.