به گزارش سرویس ورزشی برنا احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس درباره شرایط تیم امید صحبت کرد.

ناطق نوری اظهار داشت: نایب رئیس فدراسیون ما از قهرمانان سابق آسیا است و تمام مجموعه فدراسیون بوکس به توانایی های او ایمان دارند. تصمیم گرفتیم تا با حفظ سمت، تمام فعالیت های تیم APB نیز تحت نظر حسینی انجام شود.

وی ادامه داد: حسینی با نظارت خود نظم خوبی در اردوهای تیم ملی به وجود آورده و تیم APB  هم باید تمام فعالیت‌های خود را تحت نظارت ایشان انجام دهد.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص سفر دو بوکسور کشورمان به چین گفت: ما روز دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری انتخابی تیم ملی را داریم و باید بدون این دو بوکسور تیم را آماده حضور در تورنمنت مجارستان که اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود کنیم.

ناطق‌نوری ادامه داد: صحبت‌هایی با روح الله حسینی انجام دادم و متوجه شدم که فروتن گل آرا و سجاد محرابی از او مرخصی گرفتند.

وی  در پاسخ به این سوال که آیا این دو بوکسور به اردوی تیم ملی باز می گردند یا خیر گفت: وقتی که از روح الله حسینی و علیرضا استکی مرخصی گرفتند در واقع با هماهنگی از اردوی تیم ملی جدا شده اند و بعد از بازگشتشان در صورتی که کادر فنی صلاح بداند می توانند به اردوی تیم ملی اضافه شوند.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان خاطرنشان کرد: ما این روزها باید آرامش داشته باشیم تا بتوانیم در راه کسب سهمیه المپیک 2016 ریو موفق باشیم. امیدوارم با همکاری تمام اعضای خانواده بزرگ بوکس و رسانه‌ها بتوانیم در آرامش کامل به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.